Free Video to MP3 Converter

Free Video to MP3 Converter (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Free Video to MP3 Converter (indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Uyarı: Kurulum sırasında 3. ve 4. tıklama yaptığınızda karşınıza Mobogenie ve Rising Cities adlı program ve oyunu yükleme teklifi çıkacak. Bu teklifleri reddederek devam ediniz.


Tüm popüler video formatlarını mp3 ses dosyasına dönüştürebilen ücretsiz program!

Şu video formatlarını çevirebilir: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts., *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; and *.dat.

DVDVideoSoft tarafından Windows için özel olarak oluşturulan ücretsiz bir programdır. Bu programın kullanıcıları videolardan ses alabilir. Bu yazılımı kullanarak videoyu kayıpsız MP3 ve WAV dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Hızlı ve etkili

Free Video to MP3 Converter kullanarak, uzun videolardan kolayca ses çıkarabilirsiniz. Tercih ettiğiniz müzik çalarda sorunsuz çalma için MPEG dosyalarını anında MP3, AVI, IFV, MOV, MP4, WMV ve MP3’e MP4 veya WAV’a dönüştürebilirsiniz.

Ön Ayar Düzenleyici, bu uygulamanın kullanımını oldukça basit hale getiren bir özelliktir. Yazılım, çeşitli oynatma cihazlarıyla uyumlu olmaları için bu özelliği kullanarak çeşitli dosya biçimlerini önceden yapılandıracaktır. Kullanmayı düşündüğünüz çıkış hoparlörüne bağlı olarak, bu ön ayarları ‘Kalite’ menüsü aracılığıyla tercihlerinize göre hızla ayarlayabilirsiniz.

Videoları dönüştürmeyle ilgili bir sorun, sesin dosya bazında çıkarılması gerektiğidir. Neyse ki, Free Video to MP3 Converter kullanan bir düzeltme var. Aynı anda çok sayıda videoyla çalışırken, bu araç aynı zamanda zaman ve enerji açısından son derece verimli olan toplu dönüştürme de sunar.

Kaydedilen ses kliplerinizin başlıkları otomatik olarak doldurulur, bu yüzden bununla uğraşmanıza gerek kalmaz. Free Video to MP3 Converter, dönüştürmeden sonra başlık etiketini ve resmi otomatik olarak dolduracaktır. Sözde “albüm resmi” aslında videonun ortasında çekilmiş bir durağan görüntüdür. Windows Gezgini, Winamp veya iTunes aracılığıyla bunları önizlemede görüntüleyebilirsiniz.

Kullanılabilirlik

Free Video to MP3 Converter’ın kullanıcı arayüzü basit ve karmaşık değildir. Minimalist, karanlık stil nedeniyle tüm seçenekleri gözden geçirmek kolaydır. “Seçenekler” > “Tema”yı seçerek temanızı değiştirebilirsiniz.

İngilizce, Almanca, Lehçe, İspanyolca, Japonca, Çince, İtalyanca ve Fransızca, bu uygulama için desteklenen dillerdir. Windows 7, Windows 8, Windows Vista ve Windows XP hepsi onunla uyumludur.

İlk başladığınızda giriş dosyaları için bir boşluk, bir çıkış yolu için bir boşluk ve önceden yapılandırılmış profillerin bir listesini göreceksiniz. Bilgisayarınızdan bir veya daha fazla giriş video dosyası seçmek için “Dosya Ekle” düğmesini tıklayın. Üzerinde çalışacağınız dosya türünden emin değilseniz, önceden yapılandırılmış profilleri kullanın.

Varsayılan olarak, video başlığı çıktı dosyası adı olarak kullanılır. ‘Çıktı Adı’ düğmesini seçerek değiştirebilirsiniz. Açılan yeni bir pencerede Ad, Önek, Sonek vb. parametreleri göreceksiniz.

Dönüştürülen dosyaları kaydetmek istediğiniz konum “Gözat” düğmesine tıklayarak seçilebilir. Çıktı klasörünün içeriğine erişmek için “aç” ı tıklayın.

Açılır menüden yüksek, standart veya ekonomik kaliteyi seçebilirsiniz. Her şeyi zevkinize göre özelleştirdikten sonra ekranın alt kısmında görüntülenen dönüştür düğmesine tıklanır.

Hazır ön tanımlı ayarları düzenleme aracı

DVDVideoSoft’un Free Video to MP3 Converter’daki Preset Editor, ileri düzey kullanıcıların takdir edeceği kullanışlı bir işlevdir. Düzenleyiciyi ortaya çıkarmak için doğru düğmeye tıklarsınız. Ön ayarlardan herhangi biri değiştirilebilir veya isterseniz yepyeni bir tane yapabilirsiniz.

Mevcut ayarları değiştirmek kolaydır; tek yapmanız gereken açılır listeden seçim yapmak. Yeni bir ön ayar oluşturmak için “Yeni” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Video veya ses parametrelerinde yaptığınız herhangi bir değişikliğin ön ayar adını hemen etkileyeceğini unutmamak çok önemlidir. İsim manuel olarak değiştirilirse otomatik senkronizasyon yapılmaz.

Yeni ön ayarların adı ve açıklaması ilgili alana girilebilir. Ayrıca şu anda elinizde olanları da değiştirebilirsiniz. Açılan kutu tüm değişiklikleri gösterecektir. Yeni ön ayarlarınız, ayarlandıktan sonra “Özel Kalite” kategorisinde bulunabilir.

Ses dosyalarını silin

Free Video to MP3 Converter kullanarak klipleri kısaltabilir ve ses dosyalarından gereksiz öğeleri kaldırabilirsiniz. Sesi kırpmanın bir sonucu olarak öngörülemeyen ek maliyetler veya indirmeler olmayacaktır.

Bu programı, çevirici tonu olarak kullanmak üzere bir seçme bölümünü izole etmek için de kullanabilirsiniz. Ek olarak, bir şarkının başlangıcındaki garip sessizliği ortadan kaldırmanız gerekirse yararlı olacaktır. Free Video to MP3 Converter yardımıyla bu işleri kolayca tamamlayabilirsiniz.

Free Video to MP3 Converter

Free Video to MP3 Converter (Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
  • Yayımcı: DVDVideoSoft Limited
  • Boyut: 30.7 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama1 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Not: Reklam içeriğinden dolayı kurulum esnasında bazı antivirüs programları uyarı verebilir. Programı kurarken dikkatli olun ve sponsorlu teklif falan çıkarsa reddederek devam edin.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: