Ana Sayfa Araçlar Sistem Araçları FurMark İndir FurMark Nedir ve Nasıl Kullanılır?

FurMark İndir FurMark Nedir ve Nasıl Kullanılır?

FurMark ekran kartının gücünü test etme programıdır.

Ekran kartları ve ilgili araçlara sahip olmak çoklu medya bileşenlerinin düzgün çalışmasını tek başına garanti edemez. FurMark programı ekran kartı fonksiyonlarının tutarlılığını ve performansını korumak için oldukça faydalı bir araçtır.

FurMark tıpkı bir ölçme ve değerlendirme (benchmarking) programı gibi çalışarak çeşitli algoritmalarla ekran kartına her türlü testi uygular. Bu program sayesinde sürekli olarak sistemin çalışmasını izleyen hız aşırtma araçlarına sahip olacaksınız.

Furmark Ekran Kartı Test Programı

Oyuncular için ideal bir program

Yeni çıkan modern oyunları oynamak için yüksek kaliteli bir ekran kartınızın olması gerekiyor. Ayrıca bu ekran kartının limitlerini de bilmeniz iyi olur.

Bu araç ile birlikte güçlü testler yaparak ekran kartınızın en üst sınırlarını öğrenebilirsiniz. Üstelik hem yeni başlayan acemiler hem de profesyoneller için uygun bir programdır. Aslında programın arayüzü çok basit ve esnek olduğu için kullanması çok kolaydır.

FurMark programının çalıştırdığı tüm testler aslında bu programın kendi kulvarındaki standartları fazlasıyla yakaladığını gösteriyor. Ayrıca eğer sisteminizde eksik bir sürücü varsa, tespit edip indirmenizi ve güncellemenizi sağlıyor.

FurMark tamamen ücretsiz bir programdır ve hem 32-bit Windows işletim sistemlerinde hem de 64-bit Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır. Jerome Guinot firmasının geliştirdiği bu programın arayüzü İngilizcedir ve boyutu yaklaşık 8,2 mb civarındadır.

FurMark İndirmek İçin Tıklayınız

Eğer üstteki resmi indirme linki bozulursa yani çalışmazsa, alternatif olarak kendi sunucumuza yüklediğimiz FurMark programını buraya tıklayıp direk bilgisayara indirebilirsiniz. Hiçbir reklam yok, beklemek yok, orijinal kurulum dosyasını sunucumuza yükledik.

  • Lisans: Ücretsiz
  • YayımcıJerome Guinot
  • Boyut: 8.2 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

Antivirüs testi sonuçları: Bu program %100 güvenli ve temiz çıktı. İçerisinde hiçbir zararlı yazılımın olmadığından kesin olarak emin olabilirsiniz. Dilerseniz Virustotal.com test sonuçlarına buradan göz atabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz