Ana Sayfa İş Ghost Mouse İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Sürekli Tekrarlama)

Ghost Mouse İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Sürekli Tekrarlama)

Ghost Mouse peş peşe yapılan seri fare hareketlerini kaydetme ve otomatik olarak istenildiği kadar tekrar ettirme programıdır.

Eğer bir CD oynatıcıyı nasıl kullanacağınızı biliyorsanız Ghost Mouse programını kullanmak konusunda da usta olabilirsiniz. Sadece sol tıklamayı değil, sağ tıklamaları ve sürükle-bırak işlemlerini de kaydedebilir ve tekrar oynatabilir. Ama kaydedilen fare hareketlerini ne zaman ve nerede tekrar ettireceğinizi merak edebilirsiniz.

Ghost Mouse Fare Hareketlerini Kaydetme Ve Tekrar Ettirme Programı

Ghost Mouse programının derli toplu ve üç butonlu arayüzünü kullanarak, fare hareketlerini yeniden tekrar ettirmek amacıyla bir komut dizisine kaydedebilirsiniz. Kullanıcı eylemlerini kaydetmek ve tekrar ettirmek için dizayn edilen diğer programların aksine, Ghost Mouse programı sadece fareyle alakalı görevlerle sınırlandırılmıştır.

Daha güçlü programlar klavyeden yazılan yazıları ve diğer klavye hareketlerini de kaydedebiliyor. Fakat buna rağmen Ghost Mouse programı vaat ettiği şeyi hakkıyla yerine getiriyor ve diğer özelliklerinin yanı sıra bazı ayarlara sahip.

Dilerseniz Komut İstemi üzerinden bu programı çalıştırabilir veya bilgisayarın açılışında otomatik olarak çalışmasını ve belirlediğiniz fare hareketlerini tekrar ettirmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılara sunulan iki seçenekten birisi Ghost Mouse programının görevini tamamladıktan sonra otomatik kapatılması ve diğeri ise fare hareketlerinin oynatma hızını değiştirme seçeneğidir.

Programın bir diğer faydalı özelliği ise, fare hareketlerini tamamladıktan sonra Play butonuna tıklayıp ardından tüm hareketleri kaydederseniz, sonsuz döngü oluşturmasıdır. Böylece kaydedilen bu fare hareketlerini bir kez tekrar ettirdiğiniz zaman, hiç durmadan sonsuza kadar tekrar ettirmeye devam edecektir. Ta ki siz programı kapatana veya Ctl+Alt kısayol tuşuna basıp durdurana kadar.

Ghost Mouse programının asıl yapılış amacı hala gizemini korumaktadır. Bir kullanıcının ifadesine göre bu amaç, sürekli tıklamalar yaparak gerçek bir kullanıcının siteyi görüntülediğine dair web sunucuyu ikna etmek (kandırmak). Ayrıca uzaktan sistem yönetenlerin ezoterik (nadir yada olağandışı) ihtiyaçlarını karşılar.

Her ne olursa olsun, görünüşe göre hem fare tıklamalarını hem de klavye tuş basışlarını kaydeden bir program kullanıcıların otomasyon ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilirdi.

Neticede Ghost Mouse programı kullanıcılara neyi vaat ediyorsa, onu layıkıyla yerine getiriyor, sorunsuz çalışıyor, bilgisayarı kasmıyor, kullanması görece kolay ve yüklemek için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Ghost Mouse İndirmek İçin Tıklayınız

Olmaz ama eğer olur da üstteki linke çalışmazsa, buraya tıklayarak bizim sunucumuz üzerinden direk indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Ghost Mouse
  • Boyut: 822 KB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista 

Güvenlik notu: Ne olur ne olmaz diyerek, Virustotal.com sitesi üzerinde tarama gerçekleştirdik ve sonuçlara göre Ghost Mouse programı tertemiz yani zararsız çıktı. Sonuçları kendi gözünüzle buraya tıklayıp görebilirsiniz. Bu tarama testini 28 Kasım 2018 tarihinde bizzat ben yaptım. Yani içiniz rahat bir şekilde indirip gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz