Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Glary Utilities İndir Ücretsiz bilgisayar hızlandırma ve bakım onarım programı

Glary Utilities İndir Ücretsiz bilgisayar hızlandırma ve bakım onarım programı

25
0

Glary Utilities içinde 10 dan daha çok araç barındırır ve bu araçlar sayesinde bilgisayarınızın sağlıklı ve sağlam bir şekilde çalışmasını sağlarken, aynı zamanda sistemi optimize ederek çalışma hızını da yükseltir.

Glary Utilities ile hem bilgisayarı koruyabilir hem de hataları onarabilirsiniz. Glary Utilities bilgisayarda ne kadara gereksiz, kullanılmayan ve işe yaramaz çöp dosya varsa hepsini tek tıkla otomatik bulur ve temizler. Bunun aynı sıra bilgisayardaki birbirinin kopyası olan çift dosyaları bulur ve siler. Ayrıca hasarlı kayıt defteri girdilerini tamir eder yada temizler.

Bunlara ek olarak Glary Utilities internet tarayıcısının eklentilerini kontrol etmenizi sağlar ve eğer isterseniz bu eklentileri tek tıkla kaldırabilirsiniz. Çalışmayan yani bozulmuş kısayol simgeleri varsa, onları da otomatik bulup temizleyen, Glary Utilities programı harddiski ve RAM’i optimize eder.

Bazı programlar tarafından oluşturulan bazı programlar kaldırıldıkları zaman arkalarında içi bomboş klasörler bırakırlar. Bunlar bilgisayarınızı daha karışık gösterebilir. Glary Utilities boş klasörleri tespit eder ve siler.

Glary Utilities İndir

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 15.48 MB

Glary Utilities Ekran Görüntüleri


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz