Google Play Store (APK)

Google Play Store 31.8.19 (APK) (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Google Play Store (APK) indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Play Store, Android uygulamalarını Google Play’de güvenli ve yasal bir şekilde indirmenize ve yüklemenize olanak tanır. Google’ın resmi mağazasından ve portalından Android destekli telefonunuz veya tabletiniz için uygulamalar, oyunlar ve diğer içerikleri alabilirsiniz.

Android işletim sisteminin beyni Google Play’dir. Tipik bir kullanıcı, Android akıllı telefonunu onsuz tam olarak yapılandıramaz. Sonuç olarak, bu makalede sizi Google Play Store’daki en son güncellemeler hakkında bilgilendireceğiz.

Google’ın Google Play’i var, tıpkı Apple’ın App Store’u olduğu gibi. Üyelerine sunulan tonlarca içeriğe sahip oldukça büyük bir yer. Google Play’den indirilecek Play Store uygulaması yok.

Play Store, yalnızca Android cihazlar için uygulamalar sunar. Dünyadaki herkes tabletleri, Android giyilebilir cihazları ve akıllı telefonları için uygulamalar indirmek için bunu kullanıyor. Kullanıcılar bu platformu kullanarak programlarını arayabilir ve kurabilirler. Uygulamaları indirmek ve güncellemek için benzer bir platform, Appvn uygulama mağazasıdır. Bazı uygulamalar ücretli olsa da çoğunu buradan indirmek ücretsizdir.

Yeni bileşen Uygulamalarınız ve cihazınız, Play Protect tarafından kötü amaçlı etkinliklere karşı düzenli olarak taranır. Bir güvenlik riski belirlenirse, ayrıca bir bildirim alırsınız. Play Protect hizmetiyle artık Android.com’a veya cihazımı bul uygulamasına giderek cihazınızı bulabilirsiniz.

Play Store’un en son sürümünü edinme:

Tüm Android cihazlar, yüklü uygulamaları yönetmek ve yenilerini eklemek için ne kadar önemli olduğu için Play Store önceden yüklenmiş olarak gelir. Ancak, Android işletim sisteminde yeni olan veya Play Store’un yüklü sürümlerini güncellememiş olan kullanıcılar için bu APK ile genellikle Google Play’in en son sürümüne güncelleme yapabilirsiniz.

En son Google Play Store 2019 sürümünü indirmek istiyorsanız, bunu bu sayfadan yaparak başlayabilirsiniz. Ayrıca, fotoğraf düzenleyiciler, müzik çalarlar, oyunlar, kitaplar ve videolar dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamaları arayabilirsiniz. Tek bir kelime araması kullanarak ilgili uygulamaların sayısız varyasyonunu bulabilir ve Android telefonunuz için seçtiğinizi indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın en son derecelendirmelerini de gösterir. Sonuç olarak, yüklemeden önce programı görüntüleme derecelendirmesini kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Doğrudan Play Store üzerinden uygulamalarınızı güncelleyin:

Android cihazınıza yüklediğiniz her uygulamayı play store üzerinden kontrol edeceksiniz. Uygulama geliştiricilerinden en son güncellemelerin tümünü almanızı sağlar. Uygulamalarınızı güncel tutarak düzgün çalıştığından emin olabilirsiniz. Hata düzeltmeleri ve yeni özellikler, uygulama deneyiminizi büyük ölçüde iyileştirecek olan uygulama yükseltmelerine sıklıkla dahil edilir.

Google Play Store (APK)

Google Play Store (APK) Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Fiyat : Ücretsiz
Dil : Türkçe
Boyut : 20.6 MB
Gerekli Sürüm : Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici : Google

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: