İçeriğe geç

GTA IV Türkçe Yama İndir GTA 4 TR Dil Yaması Yükle Türkçe Dil Paketi

Bu dil paketi ile GTA IV oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Dünyada milyonları peşinden koşturan oyun serisi Grand Theft Auto 4. oyunu da serinin diğer oyunları gibi oldukça beğenildi. Oyunda verilen görevleri yerine getirerek ilerlemeye çalışıyoruz hepimizin bildiği gibi. Oyunun senaryosu aslında bir Hollywood filmini aratmayacak seviyede. Fakat karakterler arası konuşmalardan tutunda menüye kadar bütün içerik İngilizce olduğunda oyunda tam anlamı ile bütünleşmekte zorlanabiliyoruz. Aslında oyunun en can alıcı noktalarını hep ıskalıyoruz.
Bu dil eklentisi ile oyunun menüsünü %100, alt yazıları ise %90 oranında Türkçeleştirebilirsiniz. Böylece oyun üzerinde tam bir hakimiyet sağlayabilirsiniz.
KURULUM için dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra Amerikan GTX dosyasını kopyalayıp
C:Program Files (x86)Rockstar GamesGrand Theft Auto IVcommontext
içine yapıştırmanız yeterli olacaktır.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.24 MB
  • Dil :Türkçe

Grand Theft Auto 4 – %95 Türkçe Yama

Menü: %100
Alt yazılar: %90

Amerikan GTX dosyasını kopyalayıp
C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\text
içine yapıştırın bu kadar iyi oyunlar.

NOT:Yama Oğuz gürsel’in bıraktığı yerden devam edilmiştir Oğuz gürsel’in %25 lik çevirisinden Ensar başlantı devam etmiştir..Oyun %90 oranında Türkçe’ye çevrilmiştir..En kısa zamanda tam sürümü yayınlanıcaktır tam sürümün bitmesine 4 görev kalmıştır.

NOT 2:OYUNUN SONUNDA DİMİTRİYLE ANLAŞMA YADA ÖLDÜRME VAR BU YAMADA ÖLDÜRMEYİ SEÇİN ONA GÖRE TÜRKÇELEŞTİRDİM YOKSA ANLAŞIRSANIZ SON 4 BÖLÜM ingilizce OLACAKTIR VE GÖREV ESNASINDA ÖLÜRSENİZ OYUNU KAPATIP TEKRAR AÇIN ÇÜNKÜ BAZI BÖLÜMLERLE GÖREV TEKRARI YAPINCA SENARYO DİLİ DEĞİŞİYOR VE İNGİLİZCE OLUYOR ORALARI DAHA ÇEVİRMEDİĞİM İÇİN ÖLDÜKTEN SONRA OYUNU RESTART EDİNİZ…

Önemli not ; Arkadaşlar Yama 1.0.7 Patchde sorunsuz çalışmaktadır.

Türkçe Yamayı İndir

Güncelleme v1.0.7.0.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir