Güncellenmemiş ve eksik sürücüleri bulan güncelleyen program

Otomatik program güncelleme programı indir,

Driver Easy, bilgisayarınızdaki güncellenmemiş veya eksik olan sürücüleri tespit edebilen ve bu sürücüleri bularak bilgisayarınıza indirip otomatik olarak kurmanıza yardımcı olan bir yazılımdır.

Yazılımın son derece sade ve kolay kullanıma sahip arayüzü sayesinde bilgisayarınızda bulunan tüm donanım araçları ve parçaları ile ilgili bilgileri araçlar menüsü altında görüntüleyerek öğrenebilirsiniz. Yazılımı kullanmak için sadece sizin yapmanız gereken tarama işlemini başlatmaktır. Program tarama sırasında tespit ettiği eksik sürücüleri veya eski tarihli sürücüleri tespit edecek ve sizin yerinize güncel sürücüleri bilgisayarınıza indirerek otomatik olarak kuracaktır.
Driver Easy, bilgisayarınızdaki Ses, Yazıcı, Modem, Video, tarayıcı, Pci Driver, Ethernet Driver, Chipset Driver, Usb, Cd/Cdrom gibi sürücüleri desteklemektedir.Şu an incelemekte olduğunuz Driver Easy yazılımı deneme sürümü olduğu için indirmek istediğiniz sürücüleri en fazla 30KB/s hız ile indirebilirsiniz. Lisanslı sürüme sahip olmak isterseniz yazılımın resmi sitesinden satın alabilirsiniz.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Deneme Sürümü – 29.95 $
  • Boyut :3 MB
  • Versiyon :4.1.0.26484
  • Dil :İngilizce

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: