HD Tune (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

HD Tune (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için HD Tune indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

HD Tune adlı bu programı kullanarak bilgisayarınızın sabit disk performansı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu yazılımla, dahili veya harici sabit diskinizin durumunu değerlendirmek için kullanılabilecek kapsamlı bir analiz raporu almayı bekleyebilirsiniz.

HD tune’nin kullanıcı dostu arayüzü, tüm kullanıcıların bu yazılımdan tam olarak yararlanmasını mümkün kılar. Tüm bu işlevlerin sınıflandırılması ve düzenlenmesi için dört sekmeye sahip ana pencereden bu yazılımın tüm temel özelliklerine erişebilirsiniz.

HD Tune aracılığıyla, seçtiğiniz sabit diskin sıcaklığını bile öğrenebilirsiniz. Ancak, oluşturulduğu ana işlev, sabit sürücü sorunlarının taranması ve tanımlanmasıdır. Minimum, ortalama ve maksimum transfer oranlarına bu araç üzerinden erişim sağlanır. Bu harika aracı kullanarak, patlama hızı ve erişim hızı hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Bu aracın sabit diski taraması, bozuk blokları ve içerdikleri verileri geri yüklemek için çok önemli bir adım olan hasarlı blokların yerini belirlemeye yardımcı olur.

Tüm tarama prosedürü oldukça sorunsuz. Sonuç olarak, normal çalışma şekliyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmadan bilgisayarınızı kolayca kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu, HD Tune’un avantajlarından biridir, çünkü karşılaştırılabilir avantajlar sunan başka hiçbir yazılım, taramayı çok sorunsuz hale getirir, böylece kullanıcılar aynı anda günlük görevleri yönetebilir. Ek olarak, bu uygulama size seri numarası, bellenim sürümü ve arabellek kapasitesi gibi kapsamlı sabit sürücü bilgileri sağlar.

Genel olarak, HD Tune size sabit diskiniz hakkında eksiksiz bilgi verebilecek ve sabit diskiniz üzerindeki sorunlu blokları tanımlayabilecek kullanıcı dostu bir programdır.

HD Tune (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

HD Tune (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

HD Tune Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: EFD Software
  • Boyut: 628 KB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: