Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım HDD Regenerator 2019 İndir

HDD Regenerator 2019 İndir

Hasarlı hard disklerin %60’ı bad sector hatası içeriyor. Kurtarma programlarının geliştiricileri harddiskin yüzeyini yeniden oluşturmak (onarmak) için bir algoritma oluşturdular.

HDD Onarma Nedir?

HDD onarımı aslında hasar gören verinin restorasyonu işlemidir yani kurtarılmasıdır. Ayrıca bad sector bloklarının başka bir yere transfer edilmesiyle harddiskin onarılmasıdır.

Bu teknoloji bilgisayarın donanımından bağımsızdır ve tüm harddisklere uygulanabilir. Bunun sonucu olarak da, daha önce okunamayan hasarlı veriler restore olarak okunabilir. Onarım işlemi tüm durumların yaklaşık %60’ında okunamayan ve problemli harddiskleri canlandırarak (animasyon halinde) bunu başarır.

Hdd Regenerator Harddisk Onarma Programı

HDD Regenerator: Uygulama metodu

The HDD Regenerator programı aşağıdaki durumlar için kullanılabilir:

  1. Bad sector bloklarının tedavisi için ve bozuk yazılımların teşhisi için
  2. Harddisk kullanım istatistiklerini görmek için ve durumu gerçek zamanlı olarak izlemek için
  3. Eğer bilgisayar açılmıyorsa ve bunun nedeni HDD ise, hemen bir önyüklenebilir DC/DVD hazırlayıp harddiski çalışır hale getiremek için
  4. Bir veri kurtarma programı olarak kulanılabilir.  Okunamadığı için verileri kaybettiyseniz, bad sector hatalarını başka bir yere transfer ederek verileri kurtarabilirsiniz

Hdd Regenerator Ekran Görüntüsü

Önemli not: Eğer mekanik bir hasar varsa, HDD Regenerator programı harddiski tamir edemez. Ayrıca bu onarım işlemi harddiskin okunabilir bir hale geleceğini garanti etmez. Çoğunlukla bad sector blokları basit bir şekilde başka bir alana aktarılır.

HDD Regenerator programının deneme sürümünü kullanıp sorununuzu çözüp çözmediğine bakın. Eğer sorun çözülmezse, hemen bu programı kaldırıp diğer alternatif programları deneyin derim.

HDD Regenerator başlıca özellikleri

1.Çalışmayan harddiskler için hatanın nedenini tespit eder. Tıpkı bir teşhis (tanımlama) programları gibi çalışır.

2. HDD Regenerator harddiskin yüzeyini tarar ve bad sector bloklarını bulmaya çalışır. Aslında onları tamir etmez fakat başka bir yere transfer eder. Yine de sorunu tamamen düzeltmese bile okunamayan harddiski okunur hale getirir.

3. Bazı durumlarda bu program harddiskin fiziksel yapısındaki bad sector bloklarını onarır. Bunu Hysteresis döngüleri denilen özel bir oluşturucuyu kullanarak başarır.

4. Bu program güvenlidir. Salt okunur modda çalışır ve harddiskin dosya sisteminde asla bir değişikliğe yol açmaz.

Not. HDD Regenerator programı depolama cihazının dosya yapısını değiştirmediği için dosya sistemi bazı sector bloklarını bad sector olarak işaretleyebilir. Sonuç olarak chkdsk gibi diğer araçlar da harddisk tamamen onarılmış olsa bile bad sector blokları bulacaktır.

5. Gerçek zamanlı bildirimler. Harddiskte problemler ortaya çıkar çıkmaz bildirim göstererek haberdar olmanızı sağlar.

HDD Regenerator İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer üstteki resmi indirme linki çalışmazsa, buraya tıklayarak sitemiz üzerinden direk indirebilirsiniz.

  • Lisans: Demo
  • Yayımcıdposoft
  • Boyut: 7.9 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows 10/8/7/Xp/Vista

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz