Ana Sayfa Araçlar Arama - Sınıflandırma Helium Music Manager İndir Müzik arşivi/koleksiyonu oluşturma ve düzenleme programı

Helium Music Manager İndir Müzik arşivi/koleksiyonu oluşturma ve düzenleme programı

Helium Music Manager ile bilgisayardaki bütün MP3 şarkılardan ve müzik CD’lerinden kendinize özel bir müzik arşivi yapabilirsiniz. Helium Music Manager sadece müzik arşivi hazırlamak için değil aynı zamanda, ne kadar büyük olursa olsun bütün müzik koleksiyonunuzu düzenleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz harika bir yazılımdır.

Programın içerisinde arama yapabilir ve istediğiniz, mp3 müzik yada albümlere çok çabuk ulaşabilirsiniz. Helium Music Manager programı filmleriniz için internetten otomatik bilgiler indirebilir.

Helium Music Manager programının desteklediği formatları şöyle sıralayabiliriz: MP2, MP3, MP4, M4P, M4B, Ogg Vorbis, Windows Media Audio, FLAC, APE, Ses CD’si.

Helium Music Manager neredeyse bütün ses formatlarını tanıyan ve destekleyen başarılı bir programdır.
Helium Music Manager en bilinen Microsoft Access, Microsoft SQL Express/SQL Server ve MySQL veritabanlarını destekler. Düzenli ve büyük müzik koleksiyonuna sahip olmak ve binlerce kayıt yapma olanağı sağlar.

Helium Music Manager programı ev kullanıcılarının ücretsiz bulabilecekleri alanının en iyi yazılımıdır diyebilirim.

Helium Music Manager ile müzikleriniz arasında kolayca gezinebilirsiniz. Helium Music Manager ile sanatçıya, başlığa, türe ve reytinge göre özel aramalar yapılabilir ve tüm koleksiyonun içinde aranan dosyaya çok çabuk erişim sağlanabilir. Helium Music Manager ile albüm resimleri, artist resimleri, parça (şarkı) bilgileri, benzer sanatçılar ve müzikler, biyografiler ve şarkı sözleri gibi detaylı bilgilere erişebilir ve bunları her bir film için koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Helium Music Manager İndir

Boyut: 16.8 MB

Lisans: Ücretsiz


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz