Ana Sayfa Grafik Hızlı resim görüntüleme, düzeltme, netleştirme, kırmızı göz ve parlaklık programı

Hızlı resim görüntüleme, düzeltme, netleştirme, kırmızı göz ve parlaklık programı

1763__Acdsee12_1.Png (800×562)

ACDSee Photo Manager kullanımı çok kolay olmasının yanı sıra gerçekten ışık hızında bir resim göstericidir. Sadece resimleri görmek için değil, aynı zamanda onları çabucak tamir etmek ve organize etmek için de resmen jet gibi hızlı çalışır.

ACDSee Photo Manager ile bütün fotoğraf koleksiyonunuzu hızlı, pratik ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Şimdi de ACDSee Photo Manager programı nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır sorularına sırasıyla tek tek ve açık ifadelerle cevap verelim;

Bu program ile resimlerinize kırmızı göz düzeltmesi, imaj keskinlendirmesi, parlaklık, doygunluk, renklilik, karşıtlık, tebeşir etkisi, ve çevirme gibi efektler ve düzenlemeler yapmanıza da imkan verir.Eğer elinizde bol bol resimler varsa ACDSee programını bilgisayarınızda mutlaka bulundurmalısınız.. Bu mükemmel grafik aracı, resim görüntülemede ve birden fazla resme göz atmada hızlı, etkili ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Görüntü gözatıcısı, grafiklerinizi kolayca yerleştirip düzenlemenizi sağlarken tam işlevli resim görüntüleyici hızlı bir şekilde resimleri gösteriyor.
ACDSee, kullanıcıya Photo Enhancer (Fotoğraf Düzeltici) dahil olmak üzere birçok görüntü işleme aracı sunuyor. Program, birçok medya dosyasının yanısıra en popüler görüntü biçimlerini destekliyor. Üstelik toplu dosya dönüştürme özelliği de var.

HTML albümü üretimi, tak-çalıştır türü dijital kameralar için destek ve TWAIN desteğinin yanı sıra ZIP ve LHA sıkıştırılmış dosyalara göz atabilme de programın özellikleri arasında. “Thumbnail” (küçük resim) fonksiyonu, dosya yönetimi araçları, masaüstü duvar kağıdı ve kabuk düzenleme (Shell edit) komutları gibi birçok özelliği de bulunuyor.

Program ile resimlerinizi CD veya DVD’ye de yazabilir ve HTML slayt gösterimleri hazırlayabilirsiniz. Ayrıca resimlerinizi, programın filtreleri sayesinde kaliteli olarak yazdırabilirsiniz.

Boyut: 12,4 MB

Lisans: Ücretsiz

ACDSee Photo Manager Ücretsiz Versiyonunu İndir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz