Ana Sayfa Araçlar Dosya-Sürücü HJSplit İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır?)

HJSplit İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır?)

HJSplit sayesinde 100GB’a kadar olan dosyaları bölün veya birleştirin!

Bazen elimizdeki dosyanın boyutu çok büyük olduğu için onunla çalışmak mesela açmak veya e-posta üzerinden yollamak imkansız hale geliyor. Böyle durumlarda büyük boyutlu dosyayı daha küçük boyuttaki parçalara bölmek oldukça faydalı oluyor.

HJSplit Ne İşe Yarar?

HJSplit taşınabilir (kurulum gerektirmeyen) bir yazılımdır ve bu programı kullanarak dosyaları bölebilir veya birleştirebilirsiniz. Ayrıca checksum kodlarını ekleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

Hjsplit Dosya Bölme Ve Birleştirme Programı

Programın kullanıcı arayüzü çok basit ve bu sayede deneyimsiz yani yeni başlayan kullanıcılar tarafından bile kolaylıkla kullanılabilir. Tabii ki sahip olduğu ileri seviye özelliklerden dolayı teknoloji uzmanları için de ideal bir araçtır.

HJSplit programının checksum, karşıaştırma bölme ve birleştirme gibi basit özellikleri bulunuyor.

HJSplit Kullanımı Hakkında Bilgi

Bu program ile dosyaları birleştirecekseniz, tüm parçaların aynı klasör içinde olması şart. Böylece HJSplit programı parçaların yerini otomatik olarak buluyor.

HJSplit programıyla bir dosyayı iki veya daha fazla parçaya bölerken hem orijinal dosyayı, hem de hedef klasörü seçmeniz gerekiyor. Ayrıca boyutunu ölçmek için de bir birim (mesela MB) seçmeniz gerekiyor. Böylece HJSplit programı ne yapacağını iyi bilecek.

HJSplit programı olağanüstü durumlarda yani sıradışı ekstrem durumlarda bile yaşadığınız sorunu kökünden çözebilen basit ve ufak bir araçtır.

HJSplit programının lisansı ücretsizdir ve hem 32-bit hem de 64-bit sistemlerle uyumludur. Sitemizin Dosya & Sürücü kategorisinde yer alan, Freebyte firması tarafından üretilen ve boyutu yalnızca 190 KB olan HJSplit programını aşağıdan yükleyebilirsiniz.

  • Dosya boyutu: 190 kb
  • Yazılım lisansı: ücretsiz
  • Üretici: Freebyte
  • Dil: İngilizce
  • İşletim sistemi: Windows tümü

HJSplit İndirmek İçin Tıklayınız

Alternatif olarak HJSplit programını sitemizin sunucularından (Teknolib kaynağından) direk indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz HJSplit programının ne kadar güvenli, temiz ve zararsız olduğunu görmek için VirusTotal.Com tarama raporuna buradan göz atabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz