Ana Sayfa İnternet Hotspot Shield

Hotspot Shield

Hotspot-Shield-07-700X379.Png (700×379)

Engelli ve yasaklı sitelere güvenli erişim

Hotspot Shield, WiFi erişim noktalarında gezerken bağlantınızı güvenli hale getirmenizi ve Hulu ve Pandora gibi normalde ABD dışındaki ülkelerden erişilemeyen sitelere erişmenizi sağlayan ücretsiz bir program.

 

Nasıl çalışıyor?

 

Hotspot Shield, İnternet bağlantınızı güvenli hale getirmek için bilgisayarınızla Hotspot Shield geliştiricisinin ABD’de bulunan web sitesi Anchorfree arasında bir Sanal Özel Ağ (genellikle VPN kısaltmasıyla anılan güvenli bir bağlantı) oluşturuyor. Bu bağlantı, web sitelerinin sizin ABD’de olduğunuzu sanmasını sağlıyor.

Her şey tarayıcınızdan açılan ekstra bir sekmede yapılıyor, bu nedenle herhangi bir konfigürasyona gerek yok. Sistem tepsinizdeki yeşil ve kırmızı bir kalkan Hotspot Shield’in bağlı olup olmadığını gösteriyor. VPN; 128 bit SSL şifrelemesiyle şifreleniyor ve böylece başkalarının verilerinizi ele geçirmesinden korkmadan güvenle sörf yapabiliyorsunuz.

 

Engellenen sitelere erişim

 

Kullanıcıların Hotspot Shield’e hücum etmelerinin başlıca nedeni, normalde ABD’de yaşamayanlar için engellenmiş olan siteleri görüntülemenizi sağlaması. Bu, Hulu gibi video siteleri veya YouTube’da bulunan bölgelerle sınırlı videolar için özellikle faydalı.

Hotspot Shield genellikle iyi çalışıyor. Ancak desteğini reklamlardan alıyor ve kurulumda seçmeme şansınız olsa da, bir araç çubuğu kurmaya çalışıyor. Ayrıca Expat Shield kuruluysa, Hotspot Shield’i kurmadan önce onu kaldırmanız gerekiyor. Hotspot Shield ile sörf yapmanın normalden belirgin ölçüde daha yavaş olduğunu unutmayın; ancak Hulu gibi video sitelerinden video akışı yapmak için uygun.

Hotspot Shield artık kötücül yazılım koruması da içeriyor ve bu da, siz programı kullanırken sisteminize zarar verecek herhangi bir şeyin sisteminize bulaşmayacağı anlamına geliyor.

Diğer engellenen veya yasaklı site türlerine erişmenizi sağlayan bir uygulama istiyorsanız, diğer VPN’lerimize bakın ve uygulamalara buradan erişin.

Hotspot Shield, sitelere erişmek ve gizliliğinizi korumak için kurulumu kolay ve faydalı bir uygulama.

Artıları

  • Güvenli bağlantı
  • Kısıtlı ABD sitelerine erişim
  • Kolay kurulum
  • İyi akış
  • Sınırsız veri aktarımı
Eksileri

  • Davetsiz reklamlar
  • Yavaş sörf

Alternatif indirme linki:

Indir


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz