Ana Sayfa İnternet IMVU

IMVU

Avatar içeren benzersiz 3B IM istemcisi

Image

IMVU, hepimizin alışkın olduğu sade, metne dayalı sohbet odaları yerine 3B ortamda dünyanın her yerinden insanlarla sohbet etmenizi sağlayan orijinal bir anlık mesajlaşma aracı.

IMVU’da kişiliğinizi basit bir takma ad temsil etmiyor; ten rengi, saç stili, giysileri, evcil hayvanları, eylemleri ve animasyonları da dahil pek çok yönüyle özelleştirebildiğiniz, tamamen üç boyutlu Sims tarzı bir 3B karakterle temsil ediliyorsunuz.

Ne kadar benzersiz de görünse, IMVU tüm diğer IM istemcileri gibi çalışıyor. Programın web sitesinde bir kullanıcı hesabına kaydolarak, avatarınızı seçerek ve görünümünü özelleştirerek işe başlıyorsunuz. Sonra ağa kaydoluyor ve kişisel alanınızda veya açık sohbet odalarından birinde sohbet edecek ilginç kişiler arıyorsunuz.

Etkileşimli sohbetler

Sadece sohbet etmekle kalmıyorsunuz; IMVU avatarınızla bazı eylemler gerçekleştirmenize de olanak sağlıyor. Karakterin üzerine sağ tıkladığınızda, çeşitli kategorilere ayrılmış tüm seçeneklerle bir içerik menüsü açılıyor: menüde hareketler, ruh halleri, ifadeler ve çok daha fazlası var. IMVU aynı zamanda avatarınız için yeni giysiler almanızı ve saçlarını, gözlerini ve daha fazlasını özelleştirmenizi sağlayan bir kredi sistemine de sahip.

IMVU’nun bazı açılardan çok orijinal olduğu inkar edilemez. Ama bu orjinallik bazen biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Örneğin IMVU’nun konuşma balonlarında sohbetleri takip etmek zor ve nihayetinde sohbeti metin kutusundan takip etmeye yöneliyorsunuz (tüm diğer IM istemcilerinde olduğu gibi). Ayrıca 3B alanda gezinmek de zor ve bazen sinir bozucu oluyor; çünkü internet bağlantınıza bağlı olarak çok yavaşlayabiliyor.

IMVU, oldukça ayrıntılı bir 3B ortamda insanlarla tanışmanızı, sohbet etmenizi ve arkadaş edinmenizi sağlayan orijinal bir IM istemcisi.

Artıları

  • Çok orijinal 3B sohbet odaları
  • Tamamen özelleştirilebilir avatarlar
  • Kredilerle yeni şeyler satın alabiliyorsunuz
Eksileri

  • Konuşma balonlarında sohbet kafa karıştırıcı
  • Yüklemesi biraz zaman alıyor

Alternatif indirme linkleri:

Indir

Indir

Indir


3 YORUMLAR

  1. ya bn nerden indirirsem indireyim IT appears that IMVU has crashed. Would you like to restart imvu diyor evete basıyorum yine aynısı geliyo 20 kere basıoyorum yine gelio 30 kere bassam yine gelio lütfen yardım edin neden böylee :/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz