Ana Sayfa Güvenlik İnstagram Şifre Kırma Programı 2022 PC’de Unutulan Şifreyi Bulma

İnstagram Şifre Kırma Programı 2022 PC’de Unutulan Şifreyi Bulma

Instagram Sifre Kirma Programi 1

Unutulan Instagram şifresini bulmak için İnstagram Şifre Kırma Programı güncellendi ve şimdi 2022 sürümüyle %100 garantili çalışıyor.

5 Haziran 2022 tarihinde Windows 10’lu bilgisayarda yapılan test sonucu hala çalıştığı tarafımızca onaylanmıştır.

İnstagram Şifre Kırma Programı Nedir Nasıl Çalışır?

SterJo İnstagram Password Finder sayesinde daha önce İnstagram hesabına giriş yaptığınız bir bilgisayarda unutulan İnstagram şifresini kırabilir ve gerçek şifreyi öğrenebilirsiniz.

Normalde Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, Edge ve Opera gibi ünlü tarayıcılar girilen şifreleri otomatik olarak kaydeder ve veritabanında saklı tutar.

Bilgisayarda İnstagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır? 2022

SterJo İnstagram Password Finder programı ise kaybettiğiniz veya unuttuğunuz İnstagram şifresini bularak size gösterir. Yani kullanması son derece kolay olan bir İnstagram şifre kurtarma yazılımıdır.

2017 12 17 03 35 58 3

Zaten programı çalıştırdığınız zaman ana pencerede hangi tarayıcıdan İnstagram hesabına giriş yapılmışsa, girilen kayıtlı şifreyi otomatik olarak gösterir. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Kopyalamak istediğiniz şifrenin üzerine gelip sağ tıklayarak açılan menüden Copy Password seçeneğini seçin. Eğer kullanıcı adı ile birlikte şifreyi kopyalamak isterseniz Copy İnstagram Login seçeneğini seçin. Eğer tüm şifreleri kopyalamak isterseniz Copy All seçeneğini seçin.

SterJo İnstagram Password Finder İndir

Indir3.Png (213×54)

Alternatif indirme linki (Sitemizden direkt indirin)

  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Geliştirici: Stejosoft
-Hesabınıza bağladığınız telefon numarası, e-posta veya kullanıcı adınızı girin, Telefon numarası girildiği takdirde tek kullanımlık şifre gelir. Bu parolayı kullanarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.
Instagram şifrenizi unuttunuz ama e-postanıza veya telefon numaranıza erişiminiz yok mu? E-postanıza veya telefon numaranıza erişiminiz yoksa Instagram şifrenizi sıfırlayamazsınız. Bu nedenle, hesabınızı kurtarma konusunda yardım için Instagram desteğiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Instagram şifremi nasıl öğrenebilirim?

Instagram şifrenizi hatırlayamıyorsanız, giriş ekranında Giriş yapmayla ilgili yardım al bağlantısına dokunun. Veya instagram parola hatırlatma linkinden yeni parolanızı belirleyin. Daha sonra, e-posta, sms veya Facebook aracılığıyla şifrenizi yenileme seçeneğiniz olacaktır.
Telefon veya bilgisayar üzerindeki herhangi bir tarayıcı aracılığı ile instagram.com adresine girin. Sonra basitçe https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ buraya girelim. E-posta adresimizi girelim ve Şifreyi Yenile butonuna basalım. Şifre sıfırlama bağlantınız e-posta adresinize gelecektir.

Bir kişinin Instagram hesabı nasıl bulunur?

Eğer takip etmek istediğin hesabın ismini biliyorsan onu Instagram‘ın arama aracından kolayca aratabilirsin. Ayrıca Instagram‘ın Keşfet aracını kullanarak Facebook hesabındaki veya telefon rehberindeki kişiler de dâhil, takip edilecek kişi önerilerini bulabilirsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz