Ana Sayfa Güvenlik İnstagram Şifre Kırma Programı Unutulan Şifreyi Bulma Kayıtlı Şifreleri Görme

İnstagram Şifre Kırma Programı Unutulan Şifreyi Bulma Kayıtlı Şifreleri Görme

SterJo İnstagram Password Finder sayesinde daha önce İnstagram hesabına giriş yaptığınız bir bilgisayarda unutulan İnstagram şifresini kırabilir ve gerçek şifreyi öğrenebilirsiniz.

Normalde Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, Edge ve Opera gibi ünlü tarayıcılar girilen şifreleri otomatik olarak kaydeder ve veritabanında saklı tutar.

SterJo İnstagram Password Finder programı ise kaybettiğiniz veya unuttuğunuz İnstagram şifresini bularak size gösterir. Yani kullanması son derece kolay olan bir İnstagram şifre kurtarma yazılımıdır.

Zaten programı çalıştırdığınız zaman ana pencerede hangi tarayıcıdan İnstagram hesabına giriş yapılmışsa, girilen kayıtlı şifreyi otomatik olarak gösterir. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Kopyalamak istediğiniz şifrenin üzerine gelip sağ tıklayarak açılan menüden Copy Password seçeneğini seçin. Eğer kullanıcı adı ile birlikte şifreyi kopyalamak isterseniz Copy İnstagram Login seçeneğini seçin. Eğer tüm şifreleri kopyalamak isterseniz Copy All seçeneğini seçin.

SterJo İnstagram Password Finder İndir

Alternatif indirme linki.

Lisans: Ücretsiz.

İşletim sistemi: Windows 10/8/7/XP/Vista.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz