Ana Sayfa Güvenlik İnternette girilen siteleri görme programı türkçe bedava gezilen siteleri öğrenme bilgisayarda yapılanları...

İnternette girilen siteleri görme programı türkçe bedava gezilen siteleri öğrenme bilgisayarda yapılanları kaydetme programı

Moshe Koruyucu 10045 36 1

Moshe Koruyucu; ailenizin, çocuklarınızın, sevgilinizin bilgisayar başında nasıl vakit geçirdiklerini, hangi sitelere girdiklerini kolaylıkla öğrenebileceğiniz, kayıt ve takibini yapabileceğiniz kullanımı kolay bir internet trafiği takip yazılımıdır.

Moshe Koruyucu yazılımı sayesinde çocuğunuz veya sevdikleriniz internet başındayken içiniz rahar olacak. Onlar işlerini bitirdikten sonra dilerseniz maillerinizden dilerseniz bilgisayarınızda ftp depolama araçlarından takip ederek hangi sitelere girdiklerini kolaylıkla görebilirsiniz. Bu kaydedilen bilgiler tamamen şifreli bir şekilde kaydolmaktadır.
Moshe Koruyucu
Moshe Koruyucu yazılımı ile klavyeden girilen harf sayısını belirleyebilirsiniz, Dilediğiniz kullanıcı hesabınızı takip edebilirsiniz, saatin yanında programın görünmesini sağlayabilirsiniz, bilgisayarın her açıldığında programın otomatik olarak çalışmasını sağlayabilir, dilediğiniz zaman durdurabilirsiniz, ekran görüntüsü alabilirsiniz, çoklu dil seçeneğini desteklemektedir, güvenlik penceresinde programın giriş kısmını şifreleyebilme gibi bir çok işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
Indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :3.2 MB
  • Dil :Türkçe

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz