iPhone 3D resim çekme programı ile üç boyutlu fotoğraf çekin!

2014-07-15_23-26-32

Selam arkadaşlar, bugünkü mobil köşemizde sizlere harika 3D kalitede gerçekçi fotoraflar çekmek için kullanabileceğiniz süper bir uygulamadan söz edeceğim. iPhone ve iPad gibi iOS yüklü cihazlar için tasarlanan bu uygulamanın lisansının tamamen ÜCRETSİZ olduğunu söylemekten memnuniyet duyarım. Bu program sayesinde 360 derecelik üç boyutlu resimler çekebileceksiniz. Fyuse adlı iOS uygulamasının özellikleri ve nasıl kullanıldığı hakkında detayları yazının devamında okuyacaksınız…

Uygulamanın arayüzü 3 boyutlu fotoğraflarınızı çekerken hiç zorlanmamanızı sağlıyor ve böylece arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz çok eğlenceli anlar kaydedebiliyorsunuz. Tabii ki çekimlerin ardından bunları arkadaşlarınızla uygulama vasıtasıyla paylaşmak da mümkün hale geliyor. Ancak maalesef sosyal ağlardan paylaşılan 3 boyutlu fotoğraflar bu özelliklerini kaybediyorlar fakat uygulamanın web arayüzüne giden linki paylaşırsanız direkt olarak orada 3 boyutlu hallerini arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz.

Dilerseniz cihazınızın galerisinde fotoğrafları saklamak ve arşivlemek de mümkün. Uygulamayı kullanırken fotoğraflarınızda oluşabilecek sorunlar ve kesintiler yine uygulamanın akıllı algoritması sayesinde ortadan kaldırılıyor ve böylece akıcı, sorunsuz bir 360 derecelik fotoğraflama ortaya konuluyor. Fotoğraflarınızı çekerken, bir nesnenin etrafında dönmeniz ve uygulamanın sizi yönelttiği konumlardan fotoğraflamaya devam etmeniz gerekiyor.

Tabii ki çeşitli filtreler kullanarak resimlerin daha hoş ve renkli hale gelmesini sağlamak da mümkün. Fyuse uygulaması oldukça yenilikçi diyebileceğim ve kesinlikle denemeniz gereken iOS uygulamaları arasında yer alıyor.

Fyuse isimli bu tümüyle bedava programın dosya boyutu 31.5 MB olup kullanımı son derece kolaydır ve aşağıdan ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz…

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: