iPhone iPad için En Güzel Motor Yarışı Oyunu Ücretsiz İndir

iPhone Screenshot 1

Ben oyunun kalitelisini ve bedava olanını severim. Bu nedenle sitede genellikle hem yüksek çözünürlükte grafiklere sahip olan üst düzey oyunları hem de tabi ki bunlar arasından tamamen ücretsiz olanları özenle seçerek burada siz sevgili ziyaretçilerimin beğenisine sunarım. Bugün de bu tarz oyunlardan birini tanıtmak istiyorum. Oyunumuzun adı Trials Frontier ve kendisi bir motosiklet yarışı oyunudur. Aşağıda oyunun özellikleri hakkında detaylı bilgileri paylaşıyorum:

2014-04-23_16-13-39

RedLynx tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan Trials Frontier adlı motor yarışı oyunu Apple uygulama marketi iTunes App Store üzerinde en iyi ücretsiz oyun ünvanını kazandı. Ubisoft Trials Frontier’ıiOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad‘ler için 10 Nisan’da yayınlamıştı. Oyunun çıkışının ardından bir hafta bile geçmemsine rağmen oyunun bu denli başarılı olması ise dikkat çekici bir nokta.

Trials Frontier bize motor yarışı kavramını çok farklı ve eğlenceli bir halde sunan bir oyun. Oyunda pas ve çamurla kaplanmış yarış motorumuza atlayarak özel olarak tasarlanmış bölümlerde rakiplerimize karşı yarışıyoruz. Bunun haricinde bize farklı görevler de veriliyor. Motorumuzu geliştirmek için değişik parçaları toplamak, belirli akrobatik hareketleri gerçekleştirmek gibi.

Trials Frontier fizik tabanlı yapısı ile benzerlerinden ayrılıyor. Trials Frontier‘ın fizik motoru havada taklalar atmamıza ve çılgın atlayışlar yapmamıza imkan tanımakta. Bu akrobatik numaralarımız her bölümde yarışı tamamlama süremizle birleştiriliyor ve performansımız 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyor.

Trials Frontier oldukça kaliteli grafikleri, başarılı fizik motoru, geniş dünyası ve çok sayıdaki bölümleri ile oyun severlere uzunca bir eğlence sunmakta. Bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak oynamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Evet arkadaşlar bu harika motorsiklet yarışı oyununun boyutu 94.3 MB dır. Ama bu son derece normal, zira bu kadar kaliteli grafikleri olan bir oyundan zaten bundan daha aşağısı beklenemezdi. Oyunun oynanışı son derece keyifli, heyecanlı ve eğlencelidir. Herkese tavsiye ediyorum.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: