iPhone makyaj yapma programı Türkçe ücretsiz indir

2014-07-24_15-28-55

Artık fotoğraflarda çirkin gözükmek yok! Bundan sonra kendinize ait veya başkasını gösteren tüm resimler üzerinde oynama yapıp harika görünmesini sağlayabilirsiniz. Bugün sizlere iOS’lu akıllı telefonlar için herkese lazım olacağını düşündüğüm bir mobil uygulamayı tanıtacağım. Golden Rose isimli bu uygulama sayesinde kendi fotoğraflarınıza makyaj yapabilir, kozmetik işlemler yapabilir ve olabilecek en güzel şekilde görünmeyi başarabilirsiniz. iPhone makyaj programının nasıl kullanıldığı ve özellikleri ile ilgili ayrıntıları yazının devamında okuyacaksınız…

Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve açar açmaz hemen kavrayabileceğiniz basit bir arayüze sahip. Bu sayede fotoğrafınızı çektiğinizde ya da galerinizden yahut Facebook hesabınızdan bir fotoğraf açtığınızda hemen işlemlere başlayabiliyorsunuz.

Sanal Makyaj uygulamasında, direkt olarak yüzgöz ve dudak bölgelerinize makyaj yapmaya başlayabilir ve istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Kullanılan renklerin tonları ve ne kadar yoğun uygulanacakları da yine sizin kararınıza kalmış diyebilirim.

Makyaj işlemleri tamamlandıktan sonra fotoğraflarınızı cihazınızın galerisine kaydedebiliyor veya sosyal ağ hesaplarınız üzerinden hemen kaydedebiliyorsunuz. Makyajlarınızı yaparken kullanabileceğiniz ve gerçek hayattan alınmış makyaj malzemeleri ile yabancılık çekmeyeceğinizi garanti edebilirim.

Eğer diğer makyaj uygulamalarından sıkıldıysanız yeni bir şeyler deneme imkanına sahip olabileceğiniz Golden Rose Sanal Makyaj uygulamasını denemekten çekinmeyin.

İphone ve iPad için en iyi makyaj yapma uygulaması diyebileceğimiz Golden Rose programının dosya boyutu 37.1 MB olup lisansı tümüyle bedavadır ve arayüzü tamamen Türkçe’dir. Aşağıdan ücretsiz yükleyebilirsiniz…

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: