İçeriğe geç

iPhone ve iPad için bedava fotomontaj programı ücretsiz indir (mobil uygulama yükle)

iPhone Screenshot 1

Hem tamamen ücretsiz hem de oldukça kaliteli bir fotomontaj yapma uygulaması arayanlar için mutlaka denemeleri gereken ve kesinlikle tavsiye ettiğim Epica uygulamasını tanıtmak istiyorum.

Epica ile fotoğraflara komik, şaşırtıcı ve ilginç görüntüler verebilirsiniz.

Kendi resminizi değişik sahnelerin içine koyabilir ve çılgınca şeyler yapabilirsiniz. Sizi tek sınırlayacak olan şey ise hayal gücünüz.

Epica çok sayıda farklı fotomontaj seçeneği sunuyor. Uygulama ile kendinize ahtapot kollarından oluşan sakallar, melek kanatları, uçuk şapkalar, bıyıklar, geyik boynuzları, kedi kulakları ve bıyıkları, kepçe kulaklar gibi farklı öğeleri ekleyebiliyorusunuz. Bunun yanında klasik atari oyunu Street Fighter’da ana kahramanlardan olan Ryu ve Ken’in gerçekleştirdiği Hadou-ken hareketini siz yapıyormuşsunuz gibi kendinizi sahnenin içerisine montajlayabilirsiniz.

Epica sunduğu çok sayıda fotomontaj seçeneğini kolayca fotoğraflarınıza uygulayabilmeniz için pratik bir arayüz sunuyor. Epica ile fotoğraflarınızı düzenlemeniz saniyeler almakta. Uygulamanın sunduğu fotomontaj seçenekleri uygulama için satın alma yöntemiyle zenginleştirilebilmekte.

Epica uygulamasını ben şahsen kullanıyorum. Daha önce bu tarz bedava fotomontaj programlarını da denedim fakat samimiyetle söylemem gerekir ki aralarında en iyisi Epica çıktı.

Bunu anlamak için aşağıdaki ekran görüntüsüne bile bakmak yeterli olacaktır. Bunların hepsi Epica uygulamasıyla yapılmış.

screen568x568[1]

Epica yüklemek için tıklayınız.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir