iPhone ve iPad için telefonu izleme, yapılanları görme/öğrenme casus uygulaması (çocuk koruma-ebeveyn programı)

PhoneSheriff Investigator screenshot 3

PhoneSheriff Investigator isimli bu uygulama güvenilir ve kullanımı kolay bir yazılım olup  anne ve babaların iOS işletim sistemi kullanan çocuklarının telefonlarında tüm veri alışverişlerini yakından takip etme (izleme) imkanı tanır.

Tüm ebeveynler çocuklarının güvende olduğunu bilmek ister. Çocuğun yan odada internete girmesi veya şehir dışında olması onlar için farksızdır. Onların cep telefonuyla internette neler yaptığını, arkadaşlarıyla neler konuştuğunu veya mesajlarında ne yazdığını görmek için  PhoneSheriff Investigator uygulaması sizlere yardımcı oluyor.

iPhones, iPads ve iPods cihazlarını izleyin! 

Tüm iOS sürümleriyle uyumlu çalışan bu uygulamanın en güzel yanı ise çocuğunuzun telefonuna yüklemek zorunda kalmamanız. Kendi bilgisayarınıza yükleyin ve sadece çocuğun telefonunun Apple ID numarasını ve şifresini (parola) öğrenip buraya girin.

iCloud’a bağlı olmalı

PhoneSheriff Investigator  programının çalışması için çocuğun telefonunun iCloud hesabına bağlı olması gerekir ve iClud yedeklemenin de aktif olması gerekir.

iOS kişiler rehberini, yerleri, SMS mesajları ve fotoğrafları takip edin izleyin 

Yukarıdaki ayarları yaptıktan sonra artık çocuğunuzun telefonda yaptığı her şeyi ona hiç çaktırmadan gizlice öğrenebileceksiniz.

PhoneSheriff-Investigator_2[1]

Boyut: 4.4 MB

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 8 64 bit

Lisans: Demo

İndir

Alternatif


Yayımlandı

yazarı: