Ana Sayfa Grafik JAlbum Türkçe Son Sürüm İndir (2019)

JAlbum Türkçe Son Sürüm İndir (2019)

JAlbum ücretsiz, tam kapasiteli bir web albüm oluşturma programıdır ve bu program sayesinde bilgisayardaki fotoğraflardan harika albümler oluşturup bunları slayt şov (sunum) şeklinde görüntüleyebilir yada internette paylaşabilirsiniz.

Jalbum Fotoğraf Albümü Oluşturma Ve Görüntüleme

JAlbum programının arayüzü son sürümde oldukça geliştirildi. Artık fotoğraflarınız arasında gezinmek için daha temiz ve şık bir arayüzü bulunuyor. Üstelik artık seçtiğiniz fotoğrafları çok daha hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Fotoğrafları programa ekledikten sonra sırasını değiştirebilir, istemediklerinizi silebilir, başlıklar ekleyebilir ve daha pek çok ince ayar yapabilirsiniz. Ayrıca JAlbum programının basit resim düzenleme (kırpma, kesme, birleştirme, renk ve font değiştirme) özellikleri de bulunuyor.

JAlbum Başlıca Özellikleri

En önemli özelliği resim albümü oluşturmaktır. Bu noktada size çeşitli seçenekler sunar. Hazırladığınız fotoğraf albümlerini ister bilgisayarda açıp görebilir, ister internete yükleyerek paylaşabilirsiniz (Facebook, Twitter vs).

Zaten programın sunduğu hazır araçları ve stilleri kullanarak pratik bir şekilde kolayca albüm oluşturabilirsiniz. Dilerseniz üreticinin resmi sitesini buradan ziyaret edip farklı temalar (skin paketleri) indirebilirsiniz.

Fakat paylaşma özelliği biraz sınırlı kapasiteye sahip. Yeni sosyal medya platformları henüz eklenmemiş ve sosyal medyada paylaşmadan önce albümü yayınlama zorunluluğu var. Ayrıca belirli bir skin kullanmadan fotoğraf albümüne arka plan müziği eklenmiyor. Bu sıkıntılar da sonraki sürümlerde giderilirse mükemmel olur.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: David Ekholm
  • Boyut: 105.5 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows 10, Windows 8, Windos 7, Windows Xp, Windows Vista

JAlbum 32-Bit İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer yukarıdaki bağlantı çalışmazsa, alternatif olarak 32-bit sürümünü buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

JAlbum 64-Bit İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer yukarıdaki bağlantı çalışmazsa, alternatif olarak 64-bit sürümünü buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

Not: MAC OS X, Ubuntu, Fedora ve Linux sürümlerini buraya tıklayıp indirebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz