JetBoost İndir Gereksiz programları kapatan ve otomatik güncellemeleri engelleyen program

Hem kullanımı kolay, hem sade bir arayüze sahip hem de fazla ayarı olmayan basit bir performans arttırıcı program arıyorsanız, JetBoost sizin için biçilmiş kaftan!

JetBoost programını kurup çalıştırdıktan sonra pencerenin ortasındaki “Boost” butonuna tıklayıp pencereyi kapatmanız yeterlidir. Bundan sonra programın varlığını bile unutabilirsiniz. O sessizce arka planda çalışacak ve işini yapacaktır.

Peki bu programın işi nedir yani ne işe yarar? En önemli görev gereksiz programları kapatmasıdır. Özellikle yüklediğimiz birçok programla birlikte otomatik olarak yüklenen ve bizim haberimiz bile olmadan arka planda çalışan ve işlemciyi işgal eden işlemleri anında kapatarak bilgisayarı hızlandırır. Ayrıca performansı yükseltmek için sistem belleğini temizler, panoyu boşaltır. güç profilini değiştirir ve otomatik güncellemelerin çalışmasını engeller.

Eğer daha fazla fonksiyonu iptal etmek ve böylece bilgisayarın daha hızlı çalışmasını istiyorsanız ana penceredeki “Customize” linkine tıklayarak karşınıza gelecek ayarlardan, o anda çalışmakta olan 3.parti servisleri kapatabilir veya Explorer.exe gibi sistem görevlerini bile sonlandırabilirsiniz..

JetBoost İndir

Boyut: 3.3 MB

Lisans: Ücretsiz


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: