İçeriğe geç

Kaspersky Internet Security 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

kis2015_11173_0213-241873.png (697×575)

Kaspersky Internet Security 2013 hem size, hem ailenize çalışırken, alışveriş yaparken, bankacılık işlemlerinde ve hatta çevirim içi oyun dünyasında bile kesintisiz güvenlik sağlar.

Kaspersky Internet Security 2013 arka planda çalışarak sizi, bilgisayarınızı ve çocuklarınızı en yeni ve gittikçe büyüyen tehditlere karşı korumak için daha fazlasını yapan güçlü koruma teknolojileri sunar. Sayısız yeni ve geliştirilmiş eşsiz koruma teknolojileri ile bilgisayarları en yeni tehditlere karşı koruma fırsatı sunar. Güvenli gezinme modu ile uygulamalar ve web sitelerine risksiz erişim imkanı sunar. Web siteleri için güvenli çalışma modu ile çevirim içi bankacılık gibi diğer aktivitelerde oluşabilecek yüksek kimlik hırsızlığı riskini ortadan kaldırır. Yeni Sistem İzleyisi teknolojisi ile kötü amaçlı programın eylemleri, ürünün nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak otomatik olarak veya kullanıcının izniyle iptal edilir.
Kaspersky Internet Security 2013 sisteminize kolaylıkla yükleyebileceğiniz ve kolay bir şekilde çalıştırabileceğimiz bir programdır. Bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu tüm koruma ve antivirüs teknolojilerini sizlere sunuyor.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :198 MB
  • Dil :Türkçe

1 Bu sayfaya yorum yaz

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir