Ana Sayfa Mobil Uygulama Kişisel mali hesaplar yönetme uygulaması ücretsiz indir Windows Phone

Kişisel mali hesaplar yönetme uygulaması ücretsiz indir Windows Phone

Akche 33076 3 1 1

Bireysel olarak mali hesapları tutma, hesaplama ve kontrol etme işlemleri için bir muhasebe programına para ödemeniz gerekmiyor. Bu işi hakkıyla yerine getiren, son derece sağlam ve başarılı sonuçlar veren programlar da var.

Bugün sizlere tanıtacağım Akche Mali Hesap Yönetimi yazılımı da işte tam olarak böyle bir araç.

Peki tamamen bedava ve kullanımı son derece basit olan Akche programı nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Örneğin bu yazılımla mali hesaplarınızı yönetebilir, gelir ve gider kayıtlarınızı yapabilir, hesaplar arası transferlerinizi gerçekleştirebilir, gelişmiş rapor motorunu kullanarak günlük, haftalık, aylık raporlar alabilirsiniz. Programı kullanmak gerçekten bundan daha kolay olamazdı.

Herkesin bilgisayarında mutlaka bulunması gereken bu ücretsiz hesap yönetimi programıyla  sınırsız hesap tanımlaması yapabilir, gelir ve gider durumunuzu hesaplarınıza göre analiz edebilir ve hesaplar arası transfer gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, tanımlayıcı etiketler kullanarak gelir ve gider kayıtlarınızın raporlarını daha iyi bir biçimde alabilir, harcama alışkanlıklarınızı çok daha açık bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Programda limitsiz etiket eklemeniz mümkün.

Programın sahip olduğu Live Tile adlı bir özelliği kullanarak hesaplarınızı başlangıç ekranında sabitleyin. Böylece hesaplarınıza daha hızlı ulaşabilirsiniz.  Kişisel mali hesaplar yönetme programı Akche aynı zamanda hızlı geri dönüş özelliğine bile sahiptir.

Programı İndirmek İçin Tıklayınız

Boyut: 1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz