KMPlayer

KMPlayer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için KMPlayer indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Çok yönlü bir medya oynatıcı olan KMPlayer, VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia ve QuickTime dahil olmak üzere pek çok video formatını destekler. Çok çeşitli altyazıları destekler ve ekran görüntüleri, ses ve video yakalama için çok sayıda seçenek sunar.

8K ve 60FPS gibi üst düzey PC’ler için tasarlanmış bir oynatıcı, yeni KMPlayer’dır. 4K, 8K ve saniyede 60 kare dahil tüm dosya türlerini destekleyen güçlü bir oynatıcıdır ve yüksek kaliteli bilgisayarlarda yüksek kaliteli videonun oynatılmasını hızlandırmak için önemli ölçüde geliştirilmiş performansa sahiptir. Kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi izleme deneyimini yaşatmak için tüm reklamları kaldırdık ve daha basit bir menü sistemine yeniden düzenledik.

Özellikler

 • 4K, 8K, UHD ve 60FPS dahil olmak üzere tüm yüksek kaliteli videolar onun tarafından oynatılabilir.
 • AVI, MPEG, TS, MKV, MP4, WEBM, MOV, 3GP, 3G2, FLV, OGM, RM, WMV ve MP3 dahil olmak üzere çeşitli medya dosyası türleri için destek.
 • yüksek kaliteli bir video oluşturucu dahildir.
 • Daily Motion, Instagram ve YouTube gibi sitelerden video indirmek
 • daha modern bir müzik çalar
 • Düşük kaliteli PC için optimize edilmiş donanım hızlandırma kullanımı sayesinde
 • istediğiniz formatta video çekin (GIF dahil)

DirectShow liyakat sistemi ile uğraşmak zorunda kalmadan, oynatıcı hem dahili hem de harici filtrelere diğer ayırıcılara, kod çözücülere, ses/video dönüştürme filtrelerine ve oluşturuculara bağlantılar açısından tamamen düzenlenmiş bir ortam sunar. Dahili filtrelerin sistem filtreleriyle karışmasını önlemek için dahili filtreler kullanıcının sistemine kaydedilmez. Medya oynatma için gereken neredeyse tüm önemli kod çözücüler KMPlayer’a dahildir. Ek olarak, ticari h.264 kod çözücüleri veya Cyberlink/Intervideo ses kod çözücüleri gibi harici kod çözücüler, dahili kod çözücülerin sınırlamalarının üstesinden gelmek için seçilebilir ve kullanıcı özelleştirmesi yoluyla ideal KMP performansına olanak tanır. KMP bir directshow çerçevesine dayanmasına rağmen, temel mantığı Winamp, Realmedia ve Quicktime’ı işlemesine izin verir. Sonuç olarak, tercihlerde, medyanın ilk olarak nereye bağlanmaya çalışılacağını seçmek mümkündür.

Oynatıcı, farklı doğrudan gösteri filtreleri, Winamp giriş&dsp eklentisi ve dahili filtreleri bağlamak için etkili olan sağlam bir hibrit yapı sunar. Oynatıcının, medya oynatmayı kesintiye karşı korumak için filtre bağlantıları üzerindeki tam kontrolü, en dikkate değer özelliğidir.

Oynatıcı, oynatılan medyanın türüne bağlı olarak dış görünümü dinamik olarak değiştirebilir, çok çeşitli ses ve video efektleri ayarlayabilir, normal tonla oynatmayı yavaşlatabilir veya hızlandırabilir, bir videonun belirli bölümlerini favori olarak işaretleyebilir, inanılmaz derecede güçlü bir A-B gerçekleştirebilir. tekrar edin, bindirmeli ekran kontrolleri ve diğer birçok şey dahil olmak üzere HTPC için uzak arayüzün tuşlarını yeniden eşleyin. Mevcut çok sayıda dış görünüm ve renk şeması ile tamamen özelleştirilebilir ve bir sürü kurulum olanağı vardır.

WIDI kablosuz görüntüleme teknolojisi, KMPlayerKMP Plus Sürüm 3.2 için Intel WIDI tarafından desteklenir ve belirli bir kısayol tuşuyla erişilebilir.

WIDI nedir?

WIDI, yüksek tanımlı videoların bir TV veya projektörde codec bileşeni olmadan görüntülenmesini sağlayan Intel Core 2 Sand Bridge işlemci tarafından desteklenen bir kablosuz görüntüleme teknolojisidir.

KMPlayer

KMPlayer Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
 • Yayımcı: KMPlayer.com
 • Boyut: 48.8 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem:Windows  
 • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Not: Reklam içeriğinden dolayı kurulum esnasında bazı antivirüs programları uyarı verebilir. Programı kurarken dikkatli olun ve sponsorlu teklif falan çıkarsa reddederek devam edin.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: