Knight Online World Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Sınırsız maceraya hazırsanız bu oyunu bilgisayarınıza kurun ve aksiyonun, maceranın tadına varın.

Dünyanın dört bir yanından 10 milyondan fazla kişinin yaşadığı bir dünya olan Knight Online World içinde sınırsız maceralar sizi bekliyor. Bu dünyadaki yerinizi almaya başladıktan sonra El Morad ve Karus arasındaki efsanevi savaşa siz de şahit olacak ve hangi tarafta olduğunuzu belirlemeniz gerecektir.
Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Oyunu bilgisayarınıza indiriyorsunuz, ardından üye oluyorsunuz ve kendinizi amansız bir savaşın içinde buluyorsunuz.
Knight Online World, karekter gelişimini hızlandıracak veya ileride büyük savaşlar yaparken size yardımcı olacak, avantaj sağlayacak seçenekler ve eşyalar satın alabileceğiniz ücretli bir hesap sistemine de sahiptir. Bu oyun sayesinde birçok arkadaş ve yeni düşmanlar edinebilirsiniz. Oyun ile eğlenceli ve heyecanlı vakit geçireceksiniz.
Oyun içeriğinde bulunanlar arasında; herkes için ücretsiz güncellemeler ve genişleme paketleri, kral olma şansını yakalayarak saygınlık kazanma, gölgede gizlenen bir rouge, reddedilemez güçüyle warrior, kendinden emin metin bir priest, diğer boyutlardan gelen büyücü, haftalık özel savaşlarve kale kuşatmalarında savaşın gibi içerikler bulunmaktadır.
Oyunu Online Oynamak İçin Buraya Tıklayınız
Oyunu bilgisayara indirmek için butona tıklayınız:
indir
Alternatif indirme linkleri:
indir
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :486.6 MB
  • Versiyon :
  • Dil :İngilizce

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: