Kolay Caps Yapma Programı Türkçe İndir Caps Lock

2014-06-30_12-56-47

Hem lisansı tamamen ücretsiz olan hem de kullanımı oldukça basit olan kaliteli bir caps hazırlama programı ister misiniz?

Caps Lock tümüyle bedava olan hızlı ve kolay bir caps oluşturma programıdır. Caps Lock nasıl kullanıldığı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgileri yazının devamında okuyacaksınız…

Fotoğrafların altına eklenen kırmızı şerit üzerine komik, neşeli veya herhangi bir şey yazarak hazırlanan capslerin neredeyse hepsi komik için hazırlanmaktadır. Sizde kendi capslerinizi hazırlamak istiyorsanız fakat nasıl yaparım diye düşünmekteyseniz, Caps Lock programı sayesinde bu işlemleri bir dakikadan çok daha az sürede tamamlayabilirsiniz.

Basit ve oldukça sade geliştirilen programın arayüzü üzerinde ihtiyacınız olan tüm fonksiyonların tuşları bulunuyor. Capsleri hazırlamak için aşağıdaki işlemleri sırayla uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak caps eklemek istediğiniz resmi seçmelisiniz.
  • Seçtiğiniz resmin boyutunu belirleyerek ister tam ekran isterseniz ortalayabilirsiniz.
  • Daha sonra resminizin altındaki kırmızı şeride istediğiniz yazıyı yazarak kaydedin.
  • Tüm işlemler bu kadar. Artık capsiniz hazır.
  • Çoklu caps oluşturma.
  • Jpg, png, bmp uzantı desteği.

Pratik kullanımı ile kullanıcıları caps hazırlama konusunda rahatlatacak bir yazılım olan Caps Lock’u sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilir ve ilk capslerinizi hazırlayabilirsiniz.

Türkçe dil desteğine sahip olan Caps Lock caps yapma programının dosya boyutu 3 MB olup yukarıda da belirttiğim gibi tamamen ücretsizdir ve Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemlerinde sorunsuzca çalışır.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: