İçeriğe geç

Komik resimler yapma programı, fotoğrafta yüz baş vücut kafa beden değiştirmek için

2014-09-05_19-24-06

Resimdeki yüzleri başka yüzlerle değiştirerek ortaya eğlenceli fotoğraflar çıkarmak ve Facebookta paylaşarak arkadaşlarınıza şaka yapmak ister miydiniz?

Aslında sadece yüzü değil, kollar, eller, bedenin herhangi bir kısmı dahil her yerini kolayca kesip çıkarabilir ve yerine bir başkasının bedenini koyabilir, böylece espirili şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm bunları Face Off Max isimli bu programla son derece kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmek mümkün. Face Off Max yazılımının kullanımı ve özellikleri hakkında bilmeniz gerekenler ise makalenin devamında sizin okumanızı bekliyor…

Programın içerisinde bulunan hazır şablonlar sayesinde kendinizi bir zombiye dönüştürebilir veya Megan Fox ile dans ederken bir fotoğrafa sahip olabilirsiniz. Programı kullanması son derece basittir ve gerekli adımları takip etmeniz yeterlidir. Bunun dışında tek ihtiyacınız olan şey biraz yaratıcılık.

Sürekli güncellenen hazır şablonlar dışında isterseniz sizlerde kendinize özel şablonlar yaratabilir ve koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. Eminiz ki yarattığınız fotoğrafları Facebook üzerinden paylaştığınızda arkadaşlarınız gülme krizine girecekler.

Eğlenceli resim hazırlama programı olan  Face Off Max’ın dosya boyutu yalnızca 22,41 MB olup, lisansı demodur ve Windows 8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemlerinin tamamıyla uyumlu çalışır.

indir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir