League of Legends Türkçe Ücretsiz İndir Son Sürüm 2019

League-of-Legends-Game-freee-download.jpg (1440×900)

League of Legends ( Kısaca LoL ), ücretsiz bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun 2 farklı tarz ve toplam 3 harita üzerinde takım savaşları şeklindedir. Oyunda toplam 95 adet kahraman yer almakta ve belli periyodlarda yeni kahramanlarda oyuna eklenmektedir. Oyuna yeni başlayanlar ve henüz kahraman satın almayanlar için her hafta 5 farklı kahraman oyunculara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Oyundaki kahramanlar genel olarak 3?e ayrılır. Bunlar Tank, DPS ( Damage per second, yani saniyede hasar veren )ve AP ( Ability Power, yani yetenk gücü ) dir.

Tank ; Bu tip kahramanlar takım savaşlarında daima en önde yer alır ve adı gibi tanklık yapar. Bu kahramanlar genel olarak can, zırh, büyüye karşı zırh ve can yenileyici eşyalar alırlar. Tanklar bu eşyalar ile yüksek seviye canlara ve zırhlara sahip olurlar.

DPS ; ( Damage per second, yani her saniye hasar veren ) Bu tip kahramanlar savaşlarda sürekli olarak karşı tarafa hasar verirler. Bu kahramanlara vurmuş hızı ve hasar yükseltici eşyalar almak gerekir. Bu sayede karşı tarafa daha hız ve daha yüksek hasarlar vererek rakibini alt edebilir.

AP ; ( Ability Power, yani yetenek gücü )  Bu tip kahramanlar büyülerini kullanarak hasar veririrler. Ability Power veren işyalar alarak kullandıkları büyükerin rakibe verdiği hasarı arttırırlar.

Oyunda 2 farklı tarz (Classic ve Dominion ) ve toplam 3 adet harita vardır. Classic tarz harita kendi içinde ikiye ayrılır bunlar Summoner?s Rift ( 5 e 5 ) ve Twisted Treeline ( 3 e 3 ) haritalardır. Classic tarz haritalarda karşılıklı takım savaşı temelindedir. Dominion ise harita üzerinde bulunan 5 adet kristali takımların kendi kontrolü altına alması üstünde kuruludur.

Bu haritalarda oynadığınız oyunlarda kazandığınız Influence Pointlerde oyun içi bazı özellikler ve yeni kahramanlar satın alabilirsiniz. Aynı zamanda oyuna üye olarak oyun içi bir hesap açmış olursunuz. Oynadığınız oyunlar sonucunda hesabınızda seviye atlar. Her seviye atlağdınızda rakiplerinizde sizin seviyenize göre belirlenmektedir. Bu sayede oyun içinde oyuncular arasındaki adaletli karılaşmalar sağlanmış olur.

league-of-legends-mac.jpg (620×452)

AŞAĞIDAKİ 3 BUTONLA OYUNUN YÜKLEYİCİSİNİ İNDİRECEKSİNİZ VE ÇALIŞTIRINCA OYUNUN TAM KURULUM DOSYASINI BİLGİSAYARA KAYDEDECEK.

indir

Alternatif indirme linkleri:

indir

indir

OYUNUN 1.89 GB’LIK DİREK KURULUM DOSYASINI İNDİRME İSTERSENİZ TIKLAYINIZ:

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :26.58 MB
  • Dil :Türkçe

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: