Ana Sayfa PC oyunları Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2, film benzeri bölümlerden geçerek bir zombi kıyametinden kurtulmaya çalışacağınız, bir ya da birden çok oyunculu, aksiyon dolu birinci şahış nişancı oyunudur.

Left 4 Dead 2 Direkt Indir Exe Dosyasi 1

Konuya yabancı olanlar için anlatacak olursak, birinci Left 4 Dead oyunu Resident Evil’in hayatta kalma-korku tarzını alarak, onu “28 Days Later” sonrası bir zombi dünyasına çevirmişti. İkinci Left 4 Dead oyunundaki Zombiler ya da ‘hastalıklılar (infected)’, hantal, inleyen, ayak sürüyen canavarlar değiller. Tersine, sizi gördüklerinde veya duyduklarında hızla size doğru koşabilen haraketli ve atletik varlıklar. Bu devam oyunu, yeni silahlar, senaryolar ve tabii ki yeni zombilerle bahsedilen bu formül üzerinden ilerleme sözü veriyor.

Bu Left 4 Dead 2 tanıtım oyunu, başlığı “The Parish” olan, tek oyunculu seçeneği (bilgisayarın oynadığı üç oyuncu ile birlikte) veya hayatta kalmak için beraber savaşan dört çevrimiçi oyuncu seçeneği sunan bir mücadeleyi size sunuyor. Çevrimiçi seçeneği size daha dinamik bir oyun sunacaktır, ancak Left 4 Dead 2 oyununun her iki modu da herkesin isteyeceği derecede bir atmosfere ve gerilime sahip ve tabii ki aynı derecede kanlı!

Oyun sırasında kimse aynı kalmadığından, oyun tekrar tekrar oynanmayı cazip kılıyor. Left 4 Dead 2’de nereye gittiğinizi biliyor olabilirsiniz ama neyle karşılaşacağınızı tahmin edemezsiniz. Çok oyunculu seçeneğiyle bu özelliği daha da belirgin oluyor ve gerçekten çok daha iyi bir tecrübe yaşatıyor.

Left 4 Dead 2 oyunu, eski ve ağır Resident Evil serilerinin üstüne bir sünger çekti gibi görünüyor. Bu oyundaki zombiler oldukça çeşitli, hızlı hareket ediyorlar ve çok saldırganlar. Bir zombi sürüsünün size doğru hızlıca yaklaştığı anları tarif edebilmek imkansız. Oyun tarihinin en baş döndürücü ve adrenalin pompalayıcı kreasyonlarından biri.

Bu demo, fantastik ve dikkate değer bir devam oyununun mükemmel bir demosu. Size sunulanları beğenmeseniz de, eleştirilebilecek çok az şey mevcut. Resident Evil daha gerilimli olabilir ve Left 4 Dead 2’nin hikayesi en ustaca hazırlanmış hikaye olmayabilir ancak bu oyunun yapmak istedikleri bunlar değil.

Fantastik oyun ortakları, adrenalin dolu ve kanlı oyun içeriği ve saldırgan zombi sürüleri: Left 4 Dead 2 inanılmaz!

Artıları

  • Bir ve birden çok oyuncu desteği
  • Mükemmel bir atmosfer
  • Dinamik mücadeleler

Eksileri

  • Birinci Left 4 Dead oyunundan çok büyük bir farkı bulunmuyor

Bende bu oyunun xbox 360 için olanı var! İşte size birkaç ipucu, bir cadıyı duyduğunuzda, önce çığlık sesiyle onun yerini bulmaya çalışın. Bulamazsanız, eğer yeterince yakınındaysanız, onu yerde otururken görebiliyor ya da kırmızı saçını görebiliyor olmalısınız. Tamam, bumcu geldiğinde bir AK-47 ya da M-16 kullanmak isteyin. Onu hızlıca öldürecektir. Sürü geldiğinde, eğer bir gaz tankı bulabilirseniz, bunu zombilerin olduğu yere fırlatın ve ateşleyin, sonra onlar ateşin etrafında koşacak ve er ya da geç öleceklerdir. Sigara içenin yerini bulmak için, yeşil dumanı aramak yerine, sadece onun bol bol öksürme ve öğürme sesini dinleyin. Binaların çatılarını kontrol edin. Genellikle oralarda saklanırlar. Jokeyler, inleyen maymunlar gibi ses çıkarır. Bu yüzden, şöyle bir sesi duymaya çalışın, hehahhe. Ben avcıları sevmiyorum. Onları havadayken vurun. Hırıltıları ve gıcırtıları dinleyin. Tükürüklü, asit parçaları tükürür. Onu öldürmek için kolay bir yol, tükürmeden önce pompalı tüfekle vurmaktır. Tükürmeden önce onu vurunca, asit refleksi kazanırsınız. Şarjör, sizi yere itekleyip ağzınızı burnunuzu dağıttıkları yerde. Onları uzaktan vurmaya devam edin. Bir takım arkadaşınız yardım etmeli. Tank, yeni başlayanlar için zordur. Ona AK-47 ya da M-16 ile uzun uzun ateş edin. Arkanızı kollayın ve tanktan uzaklığınızı koruyun. Şimdi, ben bu oyunda genellikle Nick oluyorum. Sağlığım 70 ya da dah düşük olduğunda ağrı kesici kullanıyorum. Şarjör sizi yere itekleyip çarptıktan sonra, sağlık paketinizle iyileşmeniz lazım. Bu sağlığınızdan çok şey götürüyor, kırmızı çubuğa kadar indiriyor. Şimdilik ipuçlarım bu kadar. BENDEN DAHA FAZLA İPUCU ALMAK İÇİN DAHA SONRA YİNE TAKİP EDİN!!!

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ (AŞAĞIDAKİ BUTON ÇALIŞMAZSA LİNK KIRILMIŞSA, BUNLARA TIKLAYARAK YÜKLEYEBİLİRSİNİZ)

http://store.steampowered.com/app/550/

Lisans: Demo

Alternatif İndirme Linkleri:

Download Left 4 Dead 2 PC DemoTorrent (Yüksek hızda indir)

Download Left 4 Dead 2 PC Demo – HTTP (EXE kurulum dosyası – Steam değil)


24 YORUMLAR

    • link kırılmış. bizi uyardığın için teşekkür ederiz. linki yeniledim. artık düzgün çalışıyor. indirebilirsin. iyi oyunlar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz