İçeriğe geç

Mafia 2 Türkçe Yama 2015 Mafia 2 Oyununun Türkçe Yama Dosyası TR Dil Paketi

2cdgwnd.jpg (1280×800)

1945 – 1957 tarihleri arasında Amerika’ da bir mafya ailesi bünyesinde bulunduğunuz, aile için yükselmeye çalıştığınız harika bir oyun olan Mafia 2′ yi artık Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

2K Games’ in oldukça popüler mafya oyunu Mafia: The City of Lost Haven’ ın devamı niteliğinde olan Mafia 2 oyununda görevler için amansız bir mücahadele de bulunuyorsunuz. Bu eklenti ile oyun sizin için daha da eğlenceli bir hale gelebilir. Oyun içeriğine daha çok hakim olabilmek adına kullanabileceğiniz bu dil eklentisi, sizi daha başarılı bir oyuncu haline getirebilir. İyi eğlenceler.
Menü ve Görevler % 100
Altyazılar % 100

– DLC paketi kurulumundan sonra yamayı kurmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde orjinal font boyutu ile oynamak zorunda kalabilirsiniz.

– Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

– Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe’ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

– Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

0792e1ac-e21e-4de3-84e8-181ae6b960b6.jpg (1280×768)

Versiyon 2.0 İndir (Oyun Çeviri Ekibi Hazırlamıştır):

indir
 Bu da Tamindir.Com’un paylaştığı Türkçe Yama dosyası:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :3.2 MB
  • Dil :Türkçe

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir