İçeriğe geç

Malwarebytes (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Malwarebytes (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Malwarebytes indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Her kullanıcının bilgisayarını güvence altına almak için gerekli bir güvenlik aracıdır.

Hızlıdır, hafiftir ve hepsinden önemlisi, yakın zamanda keşfedilen ve dışarıda olabilecek herhangi bir hastalıktan kurtulma konusunda harikadır.

Malwarebytes gün boyunca sık sık güncellendiğinden, ortaya çıktıkları anda tehditlere karşı güvende kalabilirsiniz.

Programın en iyi özelliklerinden biri de herhangi bir ücret ödemeden sadece bilgisayarınızı taramakla kalmayacak, aynı zamanda bulduğu virüsleri de ücretsiz olarak kaldıracak olmasıdır.

Bir bilgisayarı taramak ve temizlemek için Malwarebytes’i kullanmak her zaman ücretsiz olsa da, Premium sürüme yükseltmenin çeşitli avantajları vardır.

Buna gerçek zamanlı savunma, fidye yazılımı savunması, açıklardan yararlanma savunması ve kötü amaçlı web sitesi savunması için yetenekler dahildir.

Gerçek zamanlı izleme, bilgisayarınızı gözetim altında tutar ve tehlikeli bir yazılım çalıştırmayı veya tehlikeli bir dosyayı açmayı denerseniz, Malwarebytes sizi durdurur ve dosyayı otomatik olarak karantinaya alır. Bu, sizi sahte ekleri veya aslında kötü amaçlı yazılım olan ücretsiz indirmeleri açmaktan korur.

Fidye yazılımı önleme özelliği, bilgisayarınızı hem eski hem de yeni olası fidye yazılımı saldırılarına karşı korur.

Fidye yazılımlarının bilgisayarınızı şifrelemeye devam etmesini önlemek için Malwarebytes anti-fidye yazılımı, dosya şifreleme gibi fidye yazılımı özellikleri sergileyen tüm işlemleri otomatik olarak durdurur.

İstismarı önleme özelliği, bilgisayarınızı Windows’taki ve sisteminizde yüklü uygulamalardaki kusurlardan yararlanmaya çalışan istismar kitlerine karşı korur.

Malwarebytes anti-exploit, ziyaret ettiğiniz bir web sitesinde veya makinenizdeki güvenlik açıklarından yararlanmaya çalışan birini tespit ederse, bir istismar kitinin bilgisayarınıza bulaşmasını engeller.

Kötü amaçlı web sitesi koruma özelliği, bilgisayarınızın kötü amaçlı olduğu bilinen sitelere erişmesini de engeller.

Bu web sitelerinin kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı, köpek yavruları, tarayıcı içi madenciler veya ana açıklardan yararlanma kitleri sunduğu biliniyorsa, zararlı olarak sınıflandırılırlar.

Zararlı koruma özelliği kullanılarak bilgisayarınız tehlikelerden, onlar size zarar vermeden önce korunur.

Kullanıcılar, Malwarebytes’i ilk yüklediklerinde Premium sürümün tüm özelliklerini 14 gün boyunca ücretsiz olarak alırlar.

Bundan sonra tüketiciler, Ücretsiz sürümün tarama ve temizleme işlevlerini kullanmaya devam edebilir veya Premium sürüme yükseltebilir.

Etkinleştirmek için ödeme yapsanız da yapmasanız da, Malwarebytes’i bilgisayarınıza yüklemenizi ve haftada en az bir kez düzenli tarama yapmanızı öneririz. Bu sayede bilgisayarınızın en yeni kötü amaçlı yazılımlardan bazılarından korunduğunu bilerek içiniz rahat olabilir.

Malwarebytes, tüm evleri veya işyerleri için Malwarebytes Premium lisansı almak isteyen kişiler için ilgi çekici bir lisans seçeneği sunar. 39,99 $ karşılığında, bir bilgisayarı bir yıl boyunca kapsayan temel bir lisans sağlarlar.

Ardından, cihaz başına ekstra 10 ABD doları karşılığında ek cihazlar için koruma satın alabilirsiniz. Lisans satın alırken lisansların çok platformlu olduğunu hatırlamak çok önemlidir. Bu nedenle, lisans Windows, Mac ve Android ile uyumludur.

Malwarebytes (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Malwarebytes Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir