İçeriğe geç

Max Payne 3

1 Haziran’da çıkacak olan bu oyunu ön siparişle şimdi alabilirsiniz Max Payne 3, basitçe, bir aksiyon oyunu. Rockstar’ın 2003’teki Max Payne 2 oyununun devamı seriye sadık kalırken, 2012’de satış rekorları kırmasını beklediğimiz oyun olmaya da çok yakın.

Image

Oynanış

Max Payne 3, öncellerinin ‘third person shooter’ mirasına sadık kalıyor. Doğrudan sizi hedef alan onca mermiye sahip yüzlerce düşman ve sahneden sağ kurtulma görevinizde mermi zamanı yine önemli bir unsur. Üç nişan alma modu mevcut – Hard ve soft lock, ve profesyoneller için free aim modu. Hard lock, dürbününüzü hedeflere kilitliyor ve onlarla hareket ettiriyor, soft lock ise Max’in en yakın düşmanı hedef almasını sağlıyor.

Yoğun çatışmalar flaşbeklerle anlatılırken Max, São Paulo şehrinde hayatının nasıl dibe vurduğunu hatırlıyor. Ara sahneler kusursuz biçimde aksiyona geçiyor ve bu da Max Payne 3’e oldukça konsantre olmanızı sağlıyor. Umarım bu kesintisiz aksiyonu GTA V’te de görürüz.

Çeşitli multiplayer modlarına iki çete arasındaki küçük bir hikayeye benzeyen mükemmel ‘Gang Wars’ da dahil. Mermi zamanı multiplayer’a da iyi entegre edilmiş, böylelikle etkinleştirildiğinde görüş alanınızdaki herkes de mermi zamanına geçiyor.

Grafikler ve Ses

Max Payne 3 harika görünüyor. Max’in hikayesindeki mağduriyet hissini güçlendiren görsel efektlerle dolu ve çevresel unsurlar da güzel biçimde hayata geçirilmiş. Rockstar, rol yapma ve seslendirme konularında hayal kırıklığına uğratmıyor ve Max Payne 3 de bu konuda bir istisna değil. Max’in kendisi alaycı biçimde esprili, ve müzikler de São Paulo favela’larında uçuşan mermilerin seslerine mükemmel biçimde uyum sağlıyor.

Max Payne 3’teki multiplayer modu, oyunu daha uzun süre oynayacağınız anlama geliyor, ancak tek oyuncu seçeneği de oldukça zorlayıcı. Hard lock ile bile bu oyun zorlaşıyor, ancak bu da başarıya ulaştığınızda çok daha tatmin edici bir hal alıyor.

Genel

Max Payne 3 çok iyi rol yapma, hikaye ve atmosferiyle saygın bir devam oyunu. Aksiyon zorlayıcı ve şiddetli, ancak her seferinde yeniden denemek isteyeceğiniz kadar eğlenceli. LA Noire kadar orijinal ve yenilikçi olmayabilir fakat Max Payne 3 oldukça başarılı bir oyun ve 2012’nin olmazsa olmazlarından.

Artıları

  • Teknik açıdan başarılı
  • Harika multiplayer seçeneği
  • Mükemmel karakter geliştirme özelliği

Eksileri

  • Zor

10 yıl süren sessizliğin ardından bu sessizliği bozan Max Payne 3 Demo oyunu indirmek için sitemize gelin.

Korkusuz ve cesur kahramanımız max ile birlikte bu oyunda yeni maceralar bizleri bekliyor. Oyunda kahraman karakterimiz max yaşamış olduğu olaylar sebebi ile çok yorgundur. Bu sebeple de kendini dinlenmeye çekmiştir, ancak yaşadığı olayların etkisi üzerinden gitmemiştir. Uzakta kaldığı bu süre boyuna hep içki kullanmış ve uzak köşelerde saklanmıştır, hatta kendini öldürecek bir hale gelmiş. Artık bu olaya birinin dur demesi gerekiyor. Max karakteri ile birlikte aksiyon dolu maceralara kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız bu oyunu indirebilirsiniz.

Yeni Max Payne 3 Demo oyunu ile max karakteri new york şehrinden ayrılıyor ve brezilyanın sao paulo şehrine gidiyor. Burada farklı görevlerde bulunacak olan max karakteri ile bu oyunu oynamak istiyorsan Max Payne 3 Demo oyunu konusuna gir ve oyunu indir.

Max Payne 3 Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows xp/Vista/7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / amd Athlon 64 x 2 5200 +
Bellek: 2 Gb
Sabit disk: 35 Gb boş
Video bellek: 512 Mb
Ekran kartı: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon hd 3450
Ses kartı: DirectX uyumlu
DirectX: 9.0 c
Klavye
Fare
dvd Rom sürücüsü

Demo Oyun Linki

Max Payne 3 Demo oyunu indir

Alternatif indirme linki

Alternatif indirme linki 2

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir