Metin2 Türkçe Son Sürüm 2019 İndir, Kaydol Online Oyna Programsız

Bu Doğu macerasında Metin’in topraklarını özgürlüğe kavuşturun

Image

Metin2, Doğu topraklarındaki fantastik bir krallıkta büyük usta olmaya çalıştığınız hareketli birMMORPG (Geniş Çaplı Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Oyunu)’dur.

Metin2, çeşitli dövüş sporu silahlarıüzerine kurulu çeşitli sınıfları içinde barındıran klasik bir rol üstlenme oyunudur. Metin Taşları’nın karanlık güçlerine karşı ortaya koyacağınız mücadelede çeşitli dövüş sanatlarından faydalanabilirsiniz: kılıçlar, mızraklar veya yaylar ve uzun vadede amacınız, Doğu’nun en kuvvetli savaşçısı olmaktır:

Oyunun en akılda kalıcı yönü muhteşem müzikleri olsa da, grafiksel anlamda da Metin2 bazı fantastik yapılar ve zeminlerle Doğu sembollerinde derinliği yakalamıştır. Siz kıtaya egemen olma yolundaki maceranızda diğer imparatorluklardan savaşçılarla boy ölçüşürken Metin2’de ortaya çıkan savaş sahneleri de hafızalardan silinmemektedir. Kung fu gibi görünen dövüş stilinden tekvando ve karateye kadar birçok dövüş sanatı türü arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Kung fu ve dövüş sanatlarını konu alan oyunlardan hoşlanıyorsanız, muhteşem grafiklerin ve harika oyun müziklerinin bir araya gelmesiyle sürükleyici birçok oyunculu çevrimiçi oyun tecrübesi sunan Metin2’ye bayılacaksınız.

Artıları

  • Muhteşem grafik ve sesler

Eksileri

  • Yeterli sayıda rakip yok

Metin2 İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 20 MB

Lisans: Ücretsiz

Metin2 Online Kaydol ve Oyna – İndirmeden Programsız


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: