Microsoft Office 2010 Türkçe İndir – Deneme Sürümü Yükle Demo Download

Microsoft Office 2010, ofiste, evde veya okulda en iyi işinizi ortaya çıkarmanız için esnek ve güçlü yeni yollar sunmaktadır.

Fikirlerinizi daha yaratıcı yakalamanıza yardımcı olan araçlarla çekici raporlar ve sunular oluşturun. Bilgisayarınızın başında olmadığınızda bile Web tarayıcısı veya Windows phone aracılığıyla Office dosyalarına erişme becerisiyle projelerinizle bağlantıda kalın.1 Farklı coğrafi konumlar ve zaman dilimleri söz konusu olduğunda bile, dosyaları aynı anda paylaşarak, düzenleyerek ve gözden geçirerek diğer kişilerle verimli bir şekilde çalışın.

Office 2010 programıyla istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde iş yaparak ve olağanüstü sonuçlar alarak kontrolü elinizde tutarsınız.

Fikirlerinizi ifade etme ve görsel etki oluşturma

Geliştirilmiş resim ve medya düzenleme özellikleriyle çalışmanıza yaratıcılık katmak ve fikirlerinize dikkat çekmek kolaylaştı. İster iş arkadaşlarınıza ya da okul arkadaşlarınıza sunu veriyor, ister şirket broşürü veya kişisel davet oluşturuyor olun, Office 2010 kendi grafik tasarımcınız olmanıza imkan tanıyor.

 • Resimlerinizi gösterişli hale getirmek için dikkat çekici artistik efektleri ve yeni arkaplan kaldırma aracını deneyin.
 • Yeni OpenType® tipografisiyle Word 2010 ve Publisher 2010 uygulamalarında metninize pırıltı katın. Çoğu OpenType yazı tipinde bulunan harf birleştirme, stil kümesi ve diğer tipografi özelliklerini kullanın.
 • Başka yazılım gerekmeden katıştırılmış videolarınızı hemen PowerPoint 2010 uygulamasında düzenleyin. Kırpın, soluklaştırma ve efekt ekleyin veya animasyonları tetiklemek için yer işaretleri ekleyin.

Kolay kullanılan araçlarla üretkenliğinizi artırma

Office 2010 programındaki geliştirmeler çalışmanızı daha kolay tamamlamanıza yardımcı olur; böylece elinizdeki göreve odaklanır ve daha iyi sonuçlar alırsınız.

 • Office 2010, özellikleri bulma ve kullanma şeklinizi basitleştirir. Yeni Microsoft Office Backstage? görünümü, kaydetmek, paylaşmak, yazdırmak ve yayımlamak gibi işlemlere merkezi ve kolay erişim sağlamak için geleneksel Dosya menüsünün yerini almıştır. Geliştirilmiş Şerit ile daha fazla komuta hemen erişebilir, Şerit’i kendi çalışma stilinize uygun olarak özelleştirebilirsiniz.
 • Yapıştırmadan önce Yapıştırma Seçeneklerinin önizlemesini görüntülemek için çoğu Office 2010 uygulamasında bulunan Canlı Önizleme özelliğiyle yeni Yapıştır’ı kullanın.
 • OneNote 2010 uygulamasıyla, tüm düşünce ve fikirlerinize bağlı kalmak için bilgilerinizi tek yerde depolayın, düzenleyin ve izleyin. Geliştirilmiş gezinti, arama araçları, yeni sayfa sürümleri ve wiki bağlantıları kaynaklarınızı hemen bulmanıza ve izlemenize yardımcı olur. Hatta Word 2010, PowerPoint 2010 veya Internet Explorer’da çalışırken not alabilir ve bu notları otomatik olarak kaynak içeriğe geri bağlayabilirsiniz.
 • Word 2010’daki geliştirilmiş Gezinti Bölmesi’yle aradıklarınızı hemen bulun. Başlıklara göre hemen göz atın veya belgenizde tüm sonuçlarınız vurgulanmış olarak anında arama yapmak için tümleştirilmiş Bul araçlarını kullanın.

Bilgilerinize yeni görüşler katıp daha doğru kararlar alma

İş finansmanından ev bütçesine, Office 2010 verilerinizin yönetilmesini ve çözümlenmesini kolaylaştırır ve bunu anlamlı şekillerde sunar.

 • Excel 2010’daki yeni görselleştirme araçlarıyla karmaşıklığı netliğe dönüştürün. Küçük grafikler olan Mini Grafikler’le birlikte çözümlemelerinizin görsel özetlerini ekleyin. PivotTable veya PivotChart’ta verilere dinamik filtre uygulamak ve yalnızca uygun ayrıntıları görüntülemek için Dilimleyici kullanın.
 • Veritabanı uzmanı olmasanız bile, Access 2010 uygulamasında veritabanınızı hiç olmadığı kadar hızlı tasarlayın. Yalnızca birkaç tıklatmayla, Uygulama Bölümleri gibi yeni özelliklerle veritabanınıza önceden oluşturulmuş bileşenler ekleyebilirsiniz. Sürükle ve bırak işlevlerinikullanarak sık kullandığınız formlar ve raporlar için Gezinti Formlarını tasarlamak amacıyla Access 2010 uygulamasını kullanın.

Konum ve iletişim engellerini yıkma

Office 2010 kişileri bir araya getirmek için yenilikçi ve esnek yollar sunmaktadır. Yeni teknolojiler ve gelişmiş özellikler dosyalarınızı kolay bir şekilde paylaşmanıza ve iletişimde geri kalmamanıza yardımcı olur.

 • Office 2010 programındaki yeni birlikte yazma becerileriyle farklı konumlardaki kişilerle dosyalarınızı aynı anda düzenleyebilirsiniz. Birlikte yazma özelliği Word 2010, PowerPoint 2010, OneNote 2010, Excel Web App ve OneNote Web App’ta bulunur.2
 • PowerPoint 2010’daki yeni Slayt Gösterisini Yayınla özelliği Web aracılığıyla canlı sununuzu anında yayınlamanızı sağlar. Uzak izleyicileriniz, yüklü PowerPoint uygulamaları olmasa bile sununuzu aslına uygun bir şekilde görüntüleyebilir.
 • Outlook 2010 uygulamasında aşırı bilgi yığılmasını azaltıp e-postalarınızı daha verimli yönetin. Geliştirilmiş Görüşme Görünümü ve yeni görüşme yönetimi araçları fazlalık iletileri temizlemenizi veya e-posta tartışmasını yok saymanızı sağlar. Yoksay özelliği o andaki ve tüm gelecek iletileri Silinmiş Öğeler klasörüne taşır. Yeni Hızlı Adımlar’la yanıtla ve sil gibi çok adımlı görevleri tek tıklatmayla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bazı Office 2010 programlarıyla tümleştirilmiş olan Microsoft Lync uygulamasıyla, Word’de bir belge üzerinde birlikte çalışırken veya Outlook’ta e-postalarınıza bakarken iş arkadaşlarınızın uygun olup olmadığını görebilirsiniz. Uygulamanızdan anlık iletiler ve hatta sesli aramalar da dahil olmak üzere görüşmeleri doğrudan başlatın. 3

Gerekli bilgileri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz şekilde alma

Web tarayıcısı, bilgisayar veya akıllı telefonla istediğiniz yerden Office belgelerine ve notlarına erişmenizi sağlayan Office 2010 yoldayken bile üretken kalmanızı kolaylaştırır.

 • Office Web Apps, Microsoft Office 2010 uygulamalarınızın çevrimiçi eşlikçileridir. Dosyalarınızı SharePoint sitesine veya Windows Live SkyDrive klasörünüze gönderip Internet bağlantısı olan hemen her bilgisayardan bunlara erişin ve düzenleyin. 4
 • Microsoft Office Mobile, Windows Phone 7 aygıtlarınıza bağladığınız güçlü ve aşina olduğunuz Microsoft Office araçlarını sağlar.5 Özellikle mobil aygıtınızın ekranına uydurulmuş zengin arabirimi deneyin ve yoldayken kolayca işinizin başına geçin.
 • SharePoint Workspace 2010 (önceden Microsoft Office Groove olarak bilinirdi), SharePoint 2010 içeriğinin sınırlarını genişletmiştir. Belgelerinizi ve listelerinizi kolay bir şekilde çevrimdışı güncelleştirin. Yeniden çevrimiçi olduğunuzda düzeltileriniz otomatik olarak sunucuya eşitlenecektir.

İster kişisel ya da iş projelerinde çalışıyor, ister dostlarınızla ya da ekiplerinizle birlikte çalışıyor olun Office 2010, daha fazla esneklik ve daha iyi sonuçlarla yapmak istediklerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar.

Web ve akıllı telefon erişimi için uygun bir aygıt, bazı işlevler için de Internet bağlantısı gerekir. Web işlevleri Internet Explorer, Firefox veya Safari tarayıcısı ve SharePoint Foundation 2010 ya da Windows Live ID uygulamalarından birinin gerektiği Office Web Apps’ı kullanır. Bazı mobil işlevler için Office 2010 uygulamalarında, paketlerinde ya da Office Web Apps’ta bulunmayan Office Mobile gerekir. Office Web Apps, Office Mobile ve Office 2010 uygulamalarına ait özellikler arasında bazı farklılıklar vardır.

Birlikte yazma becerileri için Microsoft SharePoint Foundation 2010 ya da ücretsiz Windows Live hesabı gerekir.

3Anlık ileti ve iletişim durumu için şunlardan biri gerekir: Microsoft Lync 2010 ile Microsoft Lync Server 2010; Windows Live Messenger veya IMessenger’ı destekleyen başka bir anlık ileti uygulaması. Sesli aramalar için Microsoft Lync 2010 ile Microsoft Lync Server 2010 veya IMessengerAdvanced’ı destekleyen anlık ileti uygulaması.

Office Web Apps; Word Web App, Excel Web App, PowerPoint Web App ve OneNote Web App uygulamalarını içerir ve SharePoint Foundation 2010 (iş için) ya da ücretsiz Windows Live hesabı (kişisel kullanım için) gerektirir.

Uygun bir aygıt gereklidir. Office Mobile’da Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve SharePoint Workspace’in sürümleri vardır. Bazı mobil işlevler için Internet bağlantısı gerekir. Outlook Mobile uygulaması Windows Phones 7 aygıtlara önceden yüklenmiş olarak gelir.

ÖNEMLİ NOT: Açılan sayfada en üstteki “Download Now” yazan butona tıklayın

indir

 • Lisans :Deneme Sürümü –
 • Boyut :1.04 GB
 • Versiyon :
 • Dil :Türkçe

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: