Microsoft Office 2019 Gezginler İndir

Microsoft Office 2018 dünyanın en ünlü ofis program paketi olan MS Office suitinin yeni versiyonudur. 2013 yılında çıkan sürümü oldukça geliştirildi ve pek çok yenilikler yapıldı. Office 365’e bir takım ekstra online özellikler kazandırıldı. Ayrıca paketin tamamında performans iyileştirilmelerine gidildi.

Microsoft Office 2018’in bu sayfadan indireceğiniz masaüstü bilgisayar sürümünde Access veritabanı yöneticisi, Excel, PowerPoint slayt sunu aracı, Publisher sayfa düzen ve tasarım aracı, Outlook e-posta yazılımı, OneNote not tutma aracı ve Word kelime işlemcisi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra yeni sürümde online bir döküman yöneticisi mevcuttur. Bu  araç otomatik olarak OneDrive bulut depolama sistemiyle senkronize olmaktadır.

Yeni sürümde yazılımların arayüzleri daha güzel ve modern bir hale getirildi. Ayrıca kullanım kolaylığı bakımından da oldukça yol katedildi. Artık yazılımlar daha hızlı açılıyor ve çalışıyor.

Kullanıcı etkileşimi desteği sayesinde grup olarak bir döküman üzerinde çalışabilirsiniz. Üstelik grup üyelerinin Office paketini yüklemesi bile gerekmiyor. Sadece OneDrive tarayıcısı ile belgeye ulaşmaları yeterli olacaktır. Bunların yanı sıra hazırladığınız içerikleri otomatik olarak blog sitenizde yayınlayabilir veya sosyal mecrada paylaşabilirsiniz.

Microsoft Office Ekran Görüntüleri:

Boyut: 2.52 MB

Lisans:Ücretsiz

indir

Not: Buradan indireceğiniz Office 2016 Preview sürümünü 180 gün boyunca ÜCRETSİZ olarak kullanmak için aşağıdaki YASAL lisans kodunu giriniz.

NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: