Ana Sayfa İş Microsoft PowerPoint Viewer 2007-2010

Microsoft PowerPoint Viewer 2007-2010

PowPoint PPT dosyalarını Powerpoint’e ihtiyaç duymadan açın.

PowerPoint Viewer 2007, PowerPoint 97 ve daha sonraki sürümlerde oluşturulmuş tam özellikli sunuları görüntülemenize olanak verir. Bu görüntüleyici ayrıca parola korumalı Microsoft PowerPoint sunularını açmayı da destekler. Sunuları görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz, ancak bunları PowerPoint Viewer 2007’de düzenleyemezsiniz.

2018 04 18 15 10 24 1

Microsoft PowerPoint Viewer 2010 Sürümünü İndirmek İçin Alttaki Butona Tıklayınız (60.4 MB):

Indir

Microsoft PowerPoint Viewer 2007 Sürümünü İndirmek İçin Alttaki Butona Tıklayınız (25.8 MB):

Indir

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ (ÜSTTEKİ LİNKLER OLUR DA BOZULURSA BUNLARDAN İNDİRİN)

Indir

Indir

Microsoft PowerPoint Viewer Ekran Görüntüleri


15 YORUMLAR

    • Linki kontrol ettim link gayet düzgün çalışıyor. Programı indirmek için sayfanın aşağısına gelerek mavi renkli uzun butona tıklayınız ve yönleneceğiniz sayfadan indirme işlemi anında otomatik olarak başlayacaktır. Sorununuz devam ederse buradan bana bildiriniz ve anında alternatif indirme linkleri ekleyeceğim.

    • Bu tür yorumlar üzerine kendim görmek için programı indirdim ve bilgisayarıma kurdum. Hiçbir sorun çıkmadı. Zaten Microsoft’un yayınladığı orijinal kurulum dosyasını yine MS sunucusu üzerinden indiriyorsunuz. Sizin belirttiğiniz problemin ne olduğunu tam olarak anlayamadım. Daha açık yazarsanız yardımcı olabilirim.

    • güzel kardeşim sorun neyse söyle yardımcı olalım. verdiğimiz tüm linkler orijinal programların dosyalarıdır ve hepsi de tıkır tıkır çalışmaktadır.

  1. power point’e tıklayınca bir tür dosya adı istiyor dosya adının altında da dosya türü yazıyor ama dosya türün’de ‘power point sunuları’ yazıyor sadece bizden dosya adı istiyor,daha ne kadar açıklayıcı yazabiliriz? istediğimiz şey dosya adı? bu kadar internetten anlıyorsanız dosya adını’da bilmeniz lazım değil mi?

  2. indirdiginz şey programın kendisi değil sadece elinizde olan pwer point programınızı calıştıramıyorsanız çalıştırmanıza yardımcı olan programdır o yüzden dosya istiyo 😉

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz