İçeriğe geç

Microsoft Visual C++ (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

  • İş
Microsoft Visual C++ (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Microsoft Visual C++ indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Microsoft’un genel amaçlı, sunucu tarafı programlama dilinin en iyi standart dağıtımı, Microsoft Visual C++ 2015 sürümüdür (Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığı olarak da bilinir).

Windows Server 2008, Windows Vista, Windows Server 2008 R2, Windows XP, Windows NT ve Windows 2000’in tümü bu programla uyumludur.

Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığı tarafından çeşitli işletim sistemleri de desteklenir. Bir dizi global C++ standardı ile birlikte en popüler dinamik bağlantı kitaplığı, Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığıdır.

Başka bir deyişle, Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığı, dilin temel yapı taşı olarak hizmet eder.

Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığının Windows, C#, PHP, Java, Python, Ruby, Perl ve çok daha fazlasının yanı sıra tek kullanıcılı ve çok kullanıcılı modlar dahil olmak üzere farklı dillerde kullanılabilen birden çok sürümü vardır.

Windows için Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığı, Mac için Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığı, Linux için Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığı, Nokia için Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığı dahil olmak üzere piyasada bulunan Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığının çok sayıda sürümü vardır.

Dreamroid Telefonlar, Microsoft Visual Ayrıca piyasada çeşitli işletim sistemlerine sahip çeşitli modeller bulunmaktadır.

Microsoft Visual C++ Runtime Library ile indirip bilgisayar sistemine kurmak için sayısız alternatif vardır.

Microsoft Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir Dosyalarını indirip kurmayı seçerken “tek başına yükle”, “kurulum ve yapılandır” ve “kurulum gerçekleştir” de dahil olmak üzere çeşitli seçenekler mevcuttur.

Bu seçenekler, Microsoft Visual C++ Runtime Library’yi bir bilgisayar sistemine kurmayı ve kurmayı kolaylaştırır. Kurulum prosedürü ayrıca önceden yüklenmiş Microsoft Visual C++ çalışma zamanı kitaplığının bilgisayardan kaldırılmasını da kolaylaştırır.

Microsoft Visual C++ (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Microsoft Visual C++ Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 13.1 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 15

Programı İndir (64-bit)
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir