Microsoft Word 2010 (32-64 Bit) Türkçe / EXE ve ISO Seçeneği

Microsoft Word 2010, Dünyanın en iyi kelime işlemcisini sitemizden ücretsiz ve beklemeden üstelik reklamsız olarak indirebilirsiniz.

Microsoft Word 2010 belki de dünyanın en popüler sözcük işlemcisi. Word ayrıca Microsoft Office verimlilik paketindeki temel uygulamalardan biri.

microsoft-word-11.jpg (700×540)

Microsoft Word 2010, bilgisayarınızda metin oluşturma, düzenleme ve kontrol etmeyle bağlantılı tüm görevler için güçlü bir program. Tüm popüler belge biçimleriyle çalışmanın yanı sıra, dosyaları PDF olarak kaydetme desteği veya belgeleri yazdıktan hemen sonra Outlook ile gönderme seçeneğini de içeriyor.

İster sıfırdan metin oluşturun ister çok sayıda şablondan birini kullanın, Microsoft Word çok sayıda araçla size yardımcı olacaktır: tablolar, metin biçimlendirme seçenekleri, renk şemaları, görüntü ve klip art ekleme desteği ve çok daha fazlası. Microsoft Word ayrıca güçlü bir yazım denetimi ve belgeleri işaretli metin ve kişisel notlarla gözden geçirme araçlarını da içeriyor. Ancak video desteği halen yok.

Bütünüyle değerlendirildiğinde, Microsoft Word, basit bir nottan resim, grafik ve tablolar içeren karmaşık bir rapora kadar tüm metin işlemleri için harika bir araç.

Microsoft Word’ün bu kadar popüler bir sözcük işlemcisi olmasının nedeni var: hem kullanıcı dostu hem de gelişmiş özelliklerle dolu.

Artıları

 • Tüm popüler biçimlerle çalışıyor
 • PDF olarak kaydetme desteği
 • Yazım denetimi ve çeviri araçları
 • İndirilebilir şablonlar
 • Özel görüntü araçları seti

Eksileri

 • Yoğun kaynak kullanımı
 • Araç çubuğu çok yer kaplıyor
 • Halen video desteği yok
 1. Word gibi bir Office programını açın.
 2. Dosya > Seçenekler > Dil‘i tıklatın.
 3. Office Dil Tercihlerini ayarlayın iletişim kutusundaki Görüntüleme ve Yardım Dillerini Seçin alanında kullanmak istediğiniz dili yani Türkçeyi seçip Varsayılan Olarak Ayarla‘yı seçin.

Microsoft Word 2010 Nasıl Kullanılır? Türkçe Eğitim Videosu

Microsoft Word 2010 programının kullanımını öğrenmek için aşağıdaki profesyonel Türkçe ders videolarını mutlaka izleyin.

Microsoft Word 2010 Nasıl İndirilir? 32-bit ve 64-bit Ücretsiz Tam Sürüm Nasıl Yüklenir?

Aşağıdaki butona basarak hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

Boyut: 1.3 MB

64-bit Microsoft Word 2010 indir:

indir

32-bit Microsoft Word 2010 indir:

indir

Eğer sadece Word ile hazırlanmış docx uzantılı dosyaları açmak yani içeriğini görüntülemek, yazdırmak (print) yada içindekileri kopyalayarak başka yere taşımak istiyorsanız, o zaman  boyutu büyük olan ve bilgisayarı az çok kasacak olan MS Word programı yerine yine Microsoft’un hazırlamış olduğu fakat tamamen ÜCRETSİZ olan ve ufak boyutlu olan Word Viewer programını buraya  (11 MB) tıklayarak indirebilirsiniz.

Microsoft Word 2010 ISO Kurulum Dosyası İndir (Orijinal)

Word 2010 kurulum dosyasını ISO formatında tek link indirmek için alttaki butona tıklayınız.

Boyut: 1.3 MB

indir3.png (213×54)

Microsoft Word 2010 Nasıl Kurulur? Kurulum Yükleme Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=IQfUyAmHQPw


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: