Ana Sayfa İş MoonStar MTU Sözlük İndir (2019) Son Sürüm Türkçe İngilizce Sözlük

MoonStar MTU Sözlük İndir (2019) Son Sürüm Türkçe İngilizce Sözlük

MoonStar MTU Sözlük programını ülkemizde bilmeyen çok az kişi vardır. Tabii ki yaşı çok genç olanlar bilmeyebilir fakat bundan 10 sene önce neredeyse her bilgisayar kullanıcısı bu programı yüklemişti.

İsminden de anlaşılacağı üzre Türkçeden İngilizceye ve İngilizceden Türkçeye çeviri yapan basit bir sözlük yazılımıdır.

Moonstar Mtu Sözlük Türkçe Ingilizce

Fakat yalnızca bununla sınırlı kalmayarak, aynı zamanda yazım denetimi de yapabilen ve içerisinde basit ama eğlenceli bir adam asmaca oyunu bulunan harika bir programdır.

Günümüzde MoonStar MTU Sözlük eskisi kadar yaygın kullanılmamaktadır. Çünkü artık modern görünüme sahip olan sözlük yazılımları ve aynı görevi gören ama programsız çalışan çevrimiçi sözlük siteleri ortaya çıkmıştır.

Fakat bunların çalışması için internet bağlantısına ihtiyaç var. Dolayısıyla internetsiz olarak çalışan ücretsiz ve kullanması kolay bir sözlük programı arayanlar için hala MoonStar MTU Sözlük programı baş tacıdır. Hiçbir internet bağlantısı olmadan da, tüm İngilizce sözcüklerin Türkçe anlamını veya Türkçe sözcüklerin İngilizce karşılıklarını rahatlıkla görebilirsiniz.

Programın arayüzü çok basit bir tasarıma sahiptir ve bu nedenle yediden yetmişe herkes kolaylıkla kullanabilir.

  • Desteklenen işletim sistemlerinin tam listesi: Windows Xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10.
  • Programın kurulum dosyasının boyutu: 1.6 mb
  • Programın kullanıcı arayüzü: Türkçe
  • Programın kullanım lisansı: Ücretsiz

MoonStar MTU Sözlük İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Güvenlik notu: Tamindir.com sitesinden sunulan MoonStart MTU sözlük programı maalesef reklam içermekte ve bu nedenle antivirüs programları tarafından uyarı verilerek engellenmektedir.

Oysaki sitemizden indireceğiniz MoonStar MTU sözlüğün orijinal kurulum dosyasıdır ve hiçbir şekilde reklam yazılımı falan içermez. Üstelik virüstotal.com sitesinde yaptığım tarama sonucunda %100 güvenli ve temiz (zararsız) olduğu kanıtlanmıştır. Dilerseniz tarama raporunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz