Movavi Video Editor Plus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Movavi Video Editor Plus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Movavi Video Editor Plus indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Video düzenleme, kesip birleştirme, efekt verme ve montaj yapma programı

Video düzenlemenin çok zor olduğunu düşünüyorsanız, Windows için Movavi Video Editor’ın yeni, inanılmaz derecede sezgisel arayüzünü deneyin.

Daha önce hiç video editlememiş olsanız bile, size söz veriyoruz bir demo, kendi seslendirme yorumunuzla bir video eğitimi, aileniz için bir video mesajı ya da arkadaşlarınız için mizahi bir animasyon.

Çok sayıda klibi animasyonlu geçişlerle birleştirin, video parçaları ekleyin, müzik ve güzel başlıklar ekleyin ve herhangi bir biçimde kaydedin. Çok geçmeden, bir profesyonel gibi düzenleme yapacaksınız.

Videonun kalitesini artırın

Amatör film yapımcısından usta yönetmene, Movavi’nin pratik filtreleri ve özel efektleri, video kliplerinizin kalitesini artırmanıza veya iyi bilinen bir görüntüye yeni bir bakış açısı kazandırmanıza yardımcı olabilir.

Benzersiz bir renk, ışık ve kontrast kombinasyonu elde etmek için iyileştirici otomatik filtreler uygulayın veya videonuzun parametrelerini manuel olarak ayarlayın. İşlenmemiş çekimlerinizi sanatsal bir videoya dönüştürmek için Twirl, Stripes, Find Edges ve diğerleri dahil en yeni özel efektleri kullanın.

Tek bir ekranda dört adede kadar klibi birleştirmek için Bölünmüş Ekran efektini ve kamera yakınlaştırmasını taklit etmek için Yakınlaştırma efektini deneyin.

Filmleri kesebilir, bağlayabilir ve bölebilirsiniz.

Başlık ve müzik ekleyin

Yeni yerleşik bölme yazılımı ile filmlerinizi birçok sahneye ayırabilir ve zaman çizelgesinde istediğiniz gibi yeniden sıralayabilirsiniz.

Herhangi bir yabancı bileşeni ortadan kaldırın. Gerçek zamanlı oynatmayı izlerken, kaydetmek istediğiniz sahneleri işaretlemek ve istemediklerinizi kaldırmak için Seç veya Seçimi Kaldır düğmelerini basılı tutun.

Birçok yaratıcı geçişten birini ekleyerek, zaman çizelgesi parçalarını bir araya getirebilir veya iki dizi arasında kesintisiz bir geçiş oluşturabilirsiniz. Daha fazla entrika için birden çok başlık parçası ve yeni animasyon başlıkları kullanın.

Slayt gösterileri 5 dakika içinde yapılabilir

Harika sunumlar oluşturmak için zaman çizelgesinden film şeridi moduna geçin. Panele birden fazla resim eklerseniz, kareler arasında geçişlerin olduğu bir slayt gösterisi otomatik olarak oluşturulur.

Slayt gösterilerinizi video dosyaları olarak kaydederek ve çevrimiçi paylaşarak arkadaşlarınızın günlerini geçirin. Müzik ve başlıklar ekleyin, hatta tatiller için veya sadece eğlence için bir tebrik videosu slayt gösterisi oluşturun.

SD, HD ve DVD dahil olmak üzere herhangi bir formatta 2D ve 3D video ekleyin ve saklayın

Ses, fotoğraf ve video dosyalarını işleyin. Movavi Video Editor, AVI, MP4, MKV, FLV, QuickTime, VOB, MP3, hatta DVD video ve daha fazlasını içeren en popüler video ve ses formatlarını destekler.

Ayrıca, DV/HDV kameranızdan sabit sürücünüze video aktarabilir ve Windows video düzenleme programımızı kullanarak herhangi bir formata dönüştürebilirsiniz. Prodüksiyonunuz bittiğinde, DVD, mobil cihaz, desteklenen birçok video dosyası türünden biri, YouTube, Facebook veya Vimeo olsun, onu kullanacağınız platform için doğru biçimde kaydedin.

Movavi Video Editor Plus (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Movavi Video Editor Plus Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Movavi
  • Boyut: 79.3 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: