Ana Sayfa Araçlar MSI Afterburner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

MSI Afterburner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için MSI Afterburner indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Ücretsiz MSi Afterburner aracıyla kıyaslama yapabilir, hız aşırtma yapabilir, video izleyebilir ve kaydedebilirsiniz. MSI Afterburner, GPU’nuzun Nvidia veya AMD mimarisi üzerine kurulu olup olmadığına bakılmaksızın tüm grafik kartları markalarıyla çalışır.

Ücretsiz gerçek zamanlı izleme de sunan Afterburner sayesinde donanımınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Oyunlarda, GPU çekirdek saati, bellek saati, sıcaklık, voltaj ve fan hızının yanı sıra Windows Tepsi Simgesindeki gerçek zamanlı bilgiler de dahil olmak üzere tüm ilgili veriler için gerçek zamanlı bir ekran monitörü bulunur. Kullanıcılar, tüm ayarları profil olarak kaydettikten sonra farklı ayarlar arasında kolayca gezinmek için kısayol tuşlarını kullanabilir.

GPU’ma hız aşırtmak için MSI Afterburner kullanmak güvenli midir?

Evet, MSI Afterburner GPU’nuzu kolayca overclock etmenize izin verir ve hız aşırtma nedir ve GPU’nuzun çekirdek saat ve bellek hızlarının ne olduğunu biliyorsanız, bunu yapmak güvenli olacaktır.

MSI Afterburner yerleşik grafikleri destekliyor mu?Hayır, Afterburner entegre grafiklerle çalışmaz. Ancak, dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere tüm Nvidia ve AMD GPU’larla çalışacaktır.

Asus GPU Tweak, MSI Afterburner’dan daha mı tercih edilir?
Asus GPU Tweak ile GPU’nuzu izleyebilir ve hız aşırtabilirsiniz, ancak yalnızca Asus GPU’ları desteklerken, MSI Afterburner, üreticiden bağımsız olarak tüm Nvidia ve AMD GPU’ları destekler.

Msi Afterburner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

MSI Afterburner Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Msı
  • Ücretsiz
  • Windows
  • 51,9 MB

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Alternatif indirme linki: Download 4.6.4 Stable (Final)

Açılan sayfada 5 saniye sonra otomatik indirme başlar.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz