Ana Sayfa İnternet MSN Messenger Windows XP İçin Uyumlu

MSN Messenger Windows XP İçin Uyumlu

Popüler mesajlaşma uygulamasının yeni sürümü

Image

MSN Messenger belki de uzun bir süredir IM yazılımı dünyasındaki en büyük hit oldu ve bu güncelleştirme, sohbet deneyiminizi daha da güzelleştirecek çok hoş yeni özellikler içeriyor.

MSN Messenger’deki ilaveler etkileşimli bir video görüşme aracı,göz kırpmalar (indirerek arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz küçük animasyonlar) ve gönderdiğiniz ifadelere göre duyguyu değiştiren dinamik ekran resimleri içeriyor.

Elbette ki bildiğimiz (ve çoğunu beğendiğimiz) tüm özellikler, örneğin sayısızifadeler, doğrudan istemci üzerinden Hotmail gönderebilme ve maillere bakabilme özelliği ve şık bir kişi düzenleyici, MSN Messenger 7.5’te halen mevcut.

MSN Messenger’in yeni sürümünde gelişmiş video sohbeti ve SMS mesajları gönderebilme özelliği olsa da, teknoloji açısından Microsoft’un geride kaldığını düşünmeden edemiyoruz. Örneğin Skype, MSN Messenger’in yaptığı çoğu şeyi yapmanızı sağlarken, aynı zamanda PC üzerinden telefon görüşmeleri yapmanızı da sağlıyor. Buna ilaveten, MSN’in istemcinizi istila etmesi sorunu halen var; çünkü uygulama eskisinden de fazla reklam ve MSN portalının diğer alanlarına çok sayıda bağlantı içeriyor.

MSN Messenger yeni başlayanlar için harika bir IM istemcisi, ancak internet kurdu kullanıcılar için Skype’ı yenmesi mümkün değil.

Artıları

  • Kullanımı çok kolay
  • Çok sayıda hoş özelleştirme seçeneği
  • Yeterli bir görüntülü konuşma işlevi
Eksileri

  • VoIP konuşma özelliği yok
  • MSN servislerine göze batan bağlantılarla dolu

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz