Multi Theft Auto San Andreas (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Multi Theft Auto San Andreas (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Multi Theft Auto San Andreas indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Multi Theft Auto: San Andreas (MTA:SA) yaması oyuna bugüne dek eksik olan bir çevrimiçi çok oyunculu mod ekler.

Multi Theft Auto, bazen modifikasyon olarak tanımlansa da, oyunla birlikte gelen orijinal dosyalardan herhangi birini değiştirmeden değiştirilmesine izin veren kod yerleştirme ve kancalama tekniklerine dayanmaktadır. Program, orijinal oyuna ek olarak yüklenen bir oyun motoru olarak çalışır ve orijinal oyunun motor işlevselliğini bir komut dosyası dili aracılığıyla erişilebilir hale getirirken ağ oluşturma ve GUI oluşturma gibi temel özellikleri sunar.

Multi Theft Auto’nun en son sürümü Grand Theft Auto: San Andreas oyunu içindir ve şu anda açık kaynak kodlu olan ve yıllar süren geliştirmeden sonra hala aktif olarak geliştirilmekte olan bir oyun motoruna dayanmaktadır. Motor, orijinal oyunun işlevselliğinin önemli bir bölümünü bir Lua komut dosyası makinesi aracılığıyla ortaya çıkararak oyunculara kendi oyun türlerini ve haritalarını geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlar.

Multi Theft Auto: San Andreas v1.0, 22 Ağustos 2009 Cumartesi günü ilk açık kaynak sürümü olarak yayınlandı. Yazılımın çok yönlülüğünü vurgulamak için bu güncelleme, artık güncel olmayan “Deathmatch” etiketini ürün adından çıkardı. Oyun işlevselliği tamamen komut dosyası dili tarafından verildiğinden, kullanıcılar kendi oyun türlerini kişiselleştirmek ve barındırmak için kendi komut dosyaları ve diğer öğelerin kombinasyonlarını seçebilir veya oluşturabilirler.

Multi Theft Auto San Andreas (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Multi Theft Auto San Andreas Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: mtasa.com
  • Boyut: 88.4 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: