Multisim WorkBench Elektronik devre simülatörü Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Multisim WorkBench, elektrik devrelerini ve sistemlerini bilgisayar ortamına taşına endüstriyel bir simülatördür. Program ile prototip devreler tasarlayabilir ve bunları bilgisayar ortamında test edebilirsiniz. Program içerisinde devre simülatörünün yanı sıra pcb devre tasarımı da yapabilirsiniz.

 

Program içerisinde bütün elektronik ve elektriksel aksam ve parçalar önceden üretici tarafından tanımlanmıştır. Eğer program içerisinde aradığınız parça bulunmuyorsa. Kendi standartlarınıza da parçalar tanımlayabilir ve bunları oluşturmuş olduğunuz devreler üzerinde kullanabilirsiniz veya mevcut devre elemanlarının özelliklerinde oynamalar yaparak istediğinize yakın devre elemanları elde edebilirsiniz.

 

Programla lojik devrelerde entegreler kullanabilirsiniz. Bütün entegre türleri programda ön atamalıdır. Ayrıca programlanabilir entegreler için PIC, Assembly, Micro C desteği vardır.

 

Program ile taslak olarak oluşturduğunuz devreleri simülatörü devreye sokarak direk bir pcb üzerinde yerleşimi program tarafından otomatik yapılmış olarak görebilirsiniz. Programla tasarladığınız devreleri bilgisayar ortamında çalıştırabilir ve tasarladığınız pcb kartı üretmeden önce oluşabilecek hataları en aza indirmiş olursunuz.

 

Not : Programın deneme sürümüdür. Bu sebeple kullanımda veya kullanım süresinde kısıtlamalar ile karşılaşa bilirsiniz. Programın lisanslı versiyon fiyatını öğrenmek için üretici ile irtibata geçiniz.

indir

  • Lisans :Deneme Sürümü –
  • Boyut :369 MB
  • Versiyon :10.0.1
  • Dil :İngilizce

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: