NASCAR Racing 4

NASCAR Racing 4 müthiş bir araba yarışıdır. Motor dünyasında Formula 1 yarışından sonraki en önemli organizasyondur. ABD’de büyük bir seyirci kitlesine sahiptir.

Formula 1’den farkı ise bir sürü arabanın arka arkaya dizilerek deyim yerindeyse vahşi bir şekilde kıyasıya yarışmasıdır.

Dolayısıyla böyle bir yarışta pistten çıkmak, arabalara çarpmak, dengenizi kaybetmek, taklalar atmak, hem kendinizi hem de rakipleri yarış dışı bırakmak çok kolaylaşıyor.

Bu nedenle çok dikkatli ve konsantre olmanız gereken zorlu yarışlar sizi bekliyor.

İster test yarışına katılarak pisti tecrübe edebilir, ister tekli yarışlara katılarak kafanıza göre takılabilir, ister şampiyonaya katılarak sezon boyunca kazanıp zafer kazanabilir, ister çoklu oyuncu moduyla arkadaşlarla yarışabilirsiniz.

Önce yarış modunu ardından pisti seçerek yarışa başlayın. Oyunun grafikleri 2D. Yani beklentiniz çok yüksek olmasın. Ama keyifli mi derseniz büyük keyif alacağınız bir oyun. En azından zorluk ve heyecan olarak. Dilerseniz arkadaşınız ile birlikte aynı yarışa katılıp bilgisayarın yönettiği diğer araçlarla yarışabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: