Ana Sayfa PC oyunları Need for Speed Shift

Need for Speed Shift

Image

Need For Speed Shift çıktı, ve saygıdeğer yarış serisinde bir yön değişikliğinin de habercisi. Seri son yıllarda sokak yarışında başarıya ulaşmasına rağmen Need For Speed Shift pist yarışını hedefliyor.

Bu demoda denenecek iki yarış ve dört araba var. Londra’nın Westminster bölgesinde bir sokak pisti ve geleneksel bir parkur yarışı da var. Ciddi bir yarışa benzediği için artık bunun bir Need For Speed oyunu olmadığı kanısına kapılmayın. Maço anlatımıyla sunumu ve bir çok heyecanlandırıcı video Need For Speed’in alamet-i farikası.

Need For Speed Shift’teki sürüş modeli önceki oyunların saf arcade eğlencesine kıyasla daha gerçekçi, ama bir Gran Turismo değil. Hala agresif biçimde arabanızı sürebiliyorsunuz ve hala arcade benzeri. Arka tekerlekleri kaydırmak halen hoş karşılanıyor! İlginç bir karışım – ciddi bir oyun gibi görünmekle birlikte Need For Speed gibi oynanıyor, ancak bunun bir simülasyon olmadığını kabul ettiğiniz sürece eğlenceli de.

Grafik ayarları düşük seçildiğinde bile eski makineleri zorlayacak olan bu oyunun tadını tam olarak çıkarmak için oldukça güçlü bir PC’ye ihtiyacınız olacak. PC’niz kaldırabilirse, adrenalin ve istek dolu, yapılacak çok şeye sahip oyun.

Need For Speed Shift, seriyi yoluna geri sokuyor: sadece bir simülasyona benzemesine rağmen öyle olmadığını aklınızdan çıkarmayın!

Artıları

  • Denenebilecek iki pist
  • Heyecanlı yarışlar
  • Mükemmel sunum
Eksileri

  • Sesler harika değil
  • Sorunsuz çalışmak için yüksek özellikli bir PC’ye ihtiyaç duyuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz