İçeriğe geç

Nero 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Nero-2015-Platinum-Launcher.png (1366×768)

Nero, bu zamana kadar CD/DVD yazdırma aracı olarak akıllarda yer edinmiş olsa da, medya dosyalarını yönetmek için de kullanabileceğiniz geniş kapsamlı bir programdır.

Nero’nun yapabileceği işlemlerden bir kaçı;  video, müzik, resim dosyalarını düzenlemek, formatlarını değiştirerek kullandığınız her tür cihaza uygun hale getirmek, yönetmek, CD/DVD/Blu-ray diske kaydetmektir.

Nero MediaBrowser: Nero MediaBrowser aracı sayesinde media dosyalarınız ile proje hazırlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ile birlikte içine attığınız resim, müzik, video dosyalarınızla dilediğiniz işlemi yapabileceksiniz.

Format Dönüştürme: Tüm medya formatlarını kullanılan cihaza uygun hale dönüştürebilirsiniz. Ya da medya dosyaları DVD için uygun hale getirebilirsiniz.

Foto Albümler Oluşturun: Nero 11 ile fotoğraf albümlerinizi, takvim,kart gibi materyalleri kendi özel resimleriniz ile hazırlamanız çok kolay olacaktır.

Video Editörü: Video editörü sayesinde, videolarınızı baştan yaratın. Hazır efektleri kullanarak videoalarınızı kesip birleştirin. Ya da hazır haldeki temaları kullanarak kendi kısa filminizi oluşturabilirsiniz.

Disk Yazma: Nero ile sorunsuz ve sağlam bir şekilde saklayabileceğiniz bir disk yazma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Nero 11’de geliştirilen disk yazma özelliği sayesinde CD/DVD/Blue-ray diskler hazırlamak artık çok daha kolay ve profesyonelce.

Bilgisayara DVD’leri Aktarma (DVD Rip): Artık kopya koruması olmayan DVD’lerdeki dilediğiniz videoları kolayca bilgisayarınıza atabilir ve dilediğiniz medya oynatıcısıyla uyumlu bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Yazdırma İşlemi İçin Desteklenen Medya Formatları: CD-R, CD-RW, DVD±R, DVD±RW, DVD-RAM, DVD±R DL, BD-R, BD-RE, BD-R DL, BD-RE DL, BD-R TL (BDXL), BD-RE TL (BDXL), BD-R QL (BDXL), BD-RE QL (BDXL)

Desteklenen Disk Formatları: Data CD (ISO, UDF, ISO/UDF), Data DVD (ISO, UDF, ISO/UDF), Blu-ray data disc (ISO, UDF), SecurDisc CD/DVD/Blu-ray Disc, Nero DiscSpan (UDF), Audio CD, Mixed Mode CD, CD EXTRA, Nero Image (NRG),CUE-Image [içe aktarma], ISO Image, Video CD, Super Video CD, DVD-Video, DVD+VR, DVD-VFR, DVD-VR [Import only], AVCHD? video, BDMV video, BDAV [içe aktarma]

Desteklenen Resim Formatları: Bitmap (BMP), Device Independent Bitmaps (DIB), Graphics Interchange Format (GIF), Icon Image File (ICO), JPEG File Interchange Format (JFIF), Joint Photographic Expert Group (JPEG, JPG, JPE), Picture Exchange (PCX), Portable Network Graphics (PNG), Portable Pixel Map (PPM), Targa Image File (TGA), Tagged Image File Format (TIFF, TIF), Windows Metafile Format (WMF), Portable Bitmap (PBM)

Desteklenen Çalma Listesi (Playlist) Formatları: M3U, M3U8, PLS, WPL, iTunes Playlist

Desteklenen Ses Codec ve Formatları:

Advanced Streaming Format (ASF)

Audio Video Interleave (AVI, NVAVI)

Digital Video (DV, DVSD)

QuickTime® Movie (MOV)

DVD Video Object (VOB)

MPEG Video (MPG, MPEG, MPE, M1V, M2P, M2V, MOD, MP2V)

MPEG-2 Transport Stream Files (M2TS, M2T, MTS, TS, TOD, TRP)

MPEG-4 Video (MP4, DIVX)

Windows Media? Video (WMV)

Flash Video (FLV)

Matroska Video (MKV)

Microsoft Vista TV Recording (DVR-MS)

Video CD Movie (DAT)

AVC Blu-ray Disc Video Format (BSF)

Third Generation Partnership Project Movie (3GP)

DVD Movie Info (IFO)

Motion JPEG Video (MJEPG)

MicroMV Video (MMV)

Windows 7 Media Center TV Format (WTV)

indir

Alternatif indirme linki:

indir

  • Lisans :Demo
  • Boyut :250 MB
  • Dil :Türkçe

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir