.NET Framework 4.8 (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

.NET Framework 4.8 (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için .NET Framework 4.8 indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Microsoft’un kapsamlı ve standartlaştırılmış programlama modeli olan .NET Framework, geliştiricilerin görsel olarak çekici kullanıcı arabirimleri, güvenli ve güvenilir iletişim ve çeşitli iş süreçlerini modelleme kapasitesi ile uygulamalar oluşturmasını sağlar. .NET Framework çalışma zamanı ve ilgili dosyalar, .NET Framework 4’ü hedefleyen uygulamaları çalıştırmak ve oluşturmak için gerekli olan Microsoft.NET Framework 4 yeniden dağıtılabilir paketi aracılığıyla yüklenir.

Daha eski Çerçeve yinelemeleri, .NET Framework 4 ile birlikte bulunur. Framework’ün önceki sürümlerinde oluşturulan uygulamalar, varsayılan olarak hedeflenen sürümde çalışmaya devam eder. Geliştiricilerin diğer şeylerin yanı sıra uygulamalarını paralel bilgi işlem veya dağıtılmış sistemler için optimize etmelerine olanak tanıyan 4.5.1 ve 4.5 sürümlerinin başarısı geliştirildi (ilk kez geliştiricilerin Windows 8 için Metro tarzı uygulamalar geliştirmeye başlamasını sağladı). , Windows RT ve Windows Phone yazılım ortamları).

Web, Windows, Windows Phone, Windows Server ve Microsoft Azure için uygulamalar geliştirmeye yönelik bir platform, PC için NET Framework’tür. Ortak dil çalışma zamanından (CLR) ve çok çeşitli yetenekler sunan ve çok sayıda endüstri standardını destekleyen .NET Framework sınıf kitaplığından oluşur.

Microsoft.NET Framework, bellek yönetimi, tür ve bellek güvenliği, güvenlik, ağ iletişimi ve uygulama dağıtımı dahil olmak üzere birçok hizmet sunar. Windows işletim sisteminin temel bileşenlerini gizleyen kullanımı kolay veri yapıları ve API’ler sunar. NET Framework, C#, F# ve Visual Basic dahil olmak üzere bir dizi programlama dilini destekler.

.NET Framework Windows PC’ye dahil olduğundan, .NET Framework programlarını çalıştırabilirsiniz. Windows sürümünüzle birlikte gelenden daha yeni bir .NET Framework sürümü gerekli olabilir.

.NET Framework 4.8 (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

.NET Framework 4.8 Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 69.4 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: